Jobs
Berlin

    Szerviz koordinátor - Berlin, Deutschland - Daikin Industries

    Daikin Industries
    Default job background
    Beschreibung

    Szerviz koordinátor

    Létesítmény: Daikin Hungary Hely:

    Budapest, HU

    A Daikin Hungary Kft a 16 országot összefogó Daikin Central Europe régiós csapat részeként kínál komplex, energiahatékony és környezetbarát épülethűtési-fűtési megoldásokat lakossági, ipari és kereskedelmi felhasználásra.
    Vállalatunk az elmúlt évtizedekben egy pár fős helyi képviseletből mára egy több mint 100 fős nemzetközi vállalattá nőtte ki magát, és a következő évekre is ambiciózus növekedést tűztünk ki közös célként.
    Gyere, és légy részese te is a fenntartható jövő formálásának

    Feladataid az alábbiak lesznek...
    - 10 fő szerviztechnikus munkájának koordinálása, karbantartási és javítási munkákra vonatkozóan
    - Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, munkák kiszervezése
    - Hibabejelentések kezelése (vállalatirányítási rendszerben való rögzítés, erőforrás tervezés, visszaigazolás)
    - Autóflotta kezelése
    - Bejövő javítási megrendelések feldolgozása, alkatrészek nyomonkövetése szerviz beszerzéssel és erőforrás tervezés
    - Ügyfelekkel történtő folyamatos kapcsolattartás

    A pozíció betöltéséhez szükséges...
    - Legalább középfokú végzettség
    - Angol nyelvtudás (középfok)
    - Word, Excel felhasználói szintű ismerete
    - Hasonló munkakörben, koordinációban szerzett többéves tapasztalat
    - Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
    - Precizitás, csapatjátékos
    - Magas stressztűrő képesség
    - Proaktivitás, jó probléma felismerő és megoldókézség
    - Ügyfélközpontúság
    - Rendszerszemlélet

    Mi jelenthet előnyt?
    - Salesforce és/vagy SAP-ban szerzett tapasztalat
    - Hűtéstechnikai ismeretek

    Az ellentétek itt biztosan vonzzák egymást. A Daikin egy globális vállalat, ahol keresztnevükön ismerik egymást a különböző szinten lévő kollégák. Egy stabil munkáltató, akivel dinamikusan fejlődhet. Kulturális diverzitás az egyszerűség helyett. Ahol nemcsak jó ötletei lehetnek, de meg is valósíthatja azokat.