Jobs
Bad Langensalza

    Ślusarz - Mechanik Narzędziowy - Bad Langensalza, Deutschland - BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Default job background
    Beschreibung

    BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich

    Obecnie dla naszego Klienta - międzynarodowego producenta felg ze stopów lekkich dla przemysłu motoryzacyjnego zatrudniającego na całym świecie ponad 4500 pracowników – poszukujemy osób na stanowisko:

    Ślusarz-Mechanik narzędziowy

    Zadania:

    • Montaż i demontaż narzędzi odlewniczych
    • Czyszczenie i szlifowanie narzędzi i form odlewniczych
    • Wzrokowa i pomiarowa kontrola jakości narzędzi oraz form odlewniczych
    • Rozpoznawanie, oddzielanie i naprawa wadliwych komponentów
    • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i porządkowych
    • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku i obsłudze maszyn
    • Znajomość oznaczania cech jakości produktu
    • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1)- WARUNEK KONIECZNY
    • Gotowość do pracy w systemie 5-brygadowym
    • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Erfurtu w Niemczech (Bad Langensalza)
    • Mile widziane: Uprawnienia na wózki widłowe, Uprawnienia na suwnice

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną lokalizację pracy
    • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
    • Pracę u naszego Klienta – międzynarodowego producenta felg aluminiowych
    • Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,50€ brutto za godzinę (dodatkowo za pracę w godzinach popołudniowych: +1,65€/h i za pracę w godzinach nocnych: +3,10€/h)
    • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w niedziele 70% oraz święta 100%
    • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny
    • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
    • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
    • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
    • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas
    • Gwarantowany urlop wypoczynkowy dni na rok)
    • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
    • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
    • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
    • Możliwość długoterminowej współpracy