Kerekparszerelö (f/n/d) - Buchholz in der Nordheide, Deutschland - HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    HMP Hamburger Montage Personal GmbH
    HMP Hamburger Montage Personal GmbH Buchholz in der Nordheide, Deutschland

    vor 1 Monat

    Default job background
    Beschreibung
    Kerekparszerelö (f/n/d)

    Standort: Buchholz in der Nordheide

    Ügyfelünk reszere keresünk Kerekparszerelöt (f/n/d) Buchholz in der Nordeide-be.

    Az Ön Profilja:

    elvegzett ketkerekü mechatronikai technikus vagy ehhez hasonlo kepzes

    szakmai tapasztalat kerekpartechnika területen

    elektromobilitas ismerete elöny

    megbizhatosag, csapatmunka, önallo munkavegzes kepessege

    mechanikai es technologiai munka elvezete

    Ügyfelünk ajanlata:

    allando munkaviszony

    teljesitmenyhez kapcsolodo bevetel

    tovabbkepzesi lehetöseg

    kerekpar munkabajarashoz

    valtozatos munka, dinamikus csapatban

    alap-es tovabbkepzesi lehetösegek

    A beosztasban professzionalis munkakörnyezetre szamithatsz, amelyben a munkatarsaknak lehetösegük van arra, hogy kepessegeiket, ismereteiket sikeresen hasznaljak es tovabbfejlesszek.

    Ha magadra ismertel es szakmailag fejlödni szeretnel, akkor varjuk a jelentkezesed.

    Az Ön feladatai:

    kerekparok es elektromos kerekparok javitasa, karbantartasa

    kerekpar alkatreszek összeszerelese

    hibaelemzes es elharitas

    vevöi tanacsadas es tamogatas

    Kontaktdaten für Stellenanzeige

    Reka Hötzel

    Hamburger Montage Personal GmbH

    Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

    Tel :

    Hamburger Montage Personal GmbH | Zeitarbeit Hamburg