Jobs
Donauwörth

    Specjalista ds. logistyki magazynowej - Donauworth, Deutschland - teamkompetent GmbH - Augsburg

    teamkompetent GmbH - Augsburg
    teamkompetent GmbH - Augsburg Donauworth, Deutschland

    vor 3 Wochen

    Default job background
    Beschreibung
    Specjalista ds. logistyki magazynowej (m/k/d) - 15,92 €

    Standort: Donauwörth

    Arbeitszeit: Stunden pro Woche

    Specjalista ds. logistyki magazynowej 15,92 €

    Szukasz nowej pracy? W takim razie Twoje poszukiwania dobiegły końca

    Potrzebujemy zmotywowanego pracownika magazynu dla naszego renomowanego klienta w Donauwörth, działającego w branży lotniczej i oferujemy długoterminowe możliwości rozwoju

    Jest Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu:
    • Wsparcie ze strony osoby kontaktowej

    • Długoterminowe zatrudnienie

    • Ponadstandardowe wynagrodzenie ze wszystkimi dodatkami, takimi jak premie świąteczne i wakacyjne, a także wszystkie dodatki

    • Zróżnicowana praca oraz możliwości awansu i rozwoju

    Właśnie tego od Ciebie oczekujemy:
    • Zaangażowanie

    • Umiejętność pracy w zespole

    • Samodzielny i zaangażowany sposób pracy

    • Elastyczność (rozmieszczenie w 9 różnych halach produkcyjnych)

    • Zainteresowanie technologią lotniczą

    • Wysoki poziom motywacji

    Twoje zadania w zespole:
    • Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich z dokumentami towarzyszącymi

    • Księgowanie towarów

    • Dystrybucja towarów w magazynie

    • Przechowywanie i wydawanie towarów do odpowiednich działów produkcyjnych

    • Wysyłka produktów z uwzględnieniem procesów wysyłkowych

    Zainteresowany?

    W takim razie zdecydowanie powinniśmy się poznać Aplikuj już dziś - skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. List motywacyjny lub CV nie są wymagane.

    Twoja droga do nas:

    Kliknij "APLIKUJ TERAZ" lub wyślij nam wiadomość e-mail na adres

    Zadzwoń do nas pod numer 0172 / lub wyślij WhatsApp

    Odwiedź nas bezpośrednio w naszym oddziale w Augsburgu - bez konieczności umawiania się na spotkanie.

    Krzysztof Krysiak

    T: 0821 /

    M: 0172 /

    teamkompetent GmbH

    Personaldienstleistungen

    Schrannenstraße 8

    86150 Augsburg

    Abteilung(en): Lager/ Logistik

    Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung

    Tarifvertrag: BAP / DGB