Jobs
Wolfsburg

    Lagerhelfer (m/w/d) mit Führerschein / Pracownik z prawem jazdy (m/k/d) - Wolfsburg, Deutschland - Unique Personalservice GmbH

    Unique Personalservice GmbH background
    Beschreibung
    Stellenbeschreibung

    Dla naszego klienta w Wolfsburgu poszukujemy pracowników (m/k/d) z prawem jazdy do przyuczenia do uprawnień na ciągnik lub wózek widłowy.

    Aplikuj klikając na WhatsApp lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem

    Cieszymy się na spotkanie z Tobą

    Oto, co oferujemy jako pracownik z prawem jazdy w naszym zakładzie w Wolfsburgu

    • od 14,15 € za godzinę
    • Dodatki zmianowe, premie urlopowe i świąteczne
    • Możliwość płatności na konto
    • Możliwość przejęcia przez firmę klienta

    Co należy zabrać ze sobą:

    • Prawo jazdy na samochód (wymóg obowiązkowy)
    • Pierwsze doświadczenie w obsłudze wózków przemysłowych
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oto Twoje zadania jako pracownika z prawem jazdy w zakładzie w Wolfsburgu

    • Transport i magazynowanie towarów, towarów
    • Zaopatrzenie liniowe hal produkcyjnych
    • Załadunek i rozładunek pojazdu

    Unique Team Wolfsburg czeka na Ciebie i Twoją aplikację

    Unique oferuje bezpieczną pracę z ustalonym wspólnie wynagrodzeniem i wieloma dodatkowymi korzyściami. Z nami doświadczysz większej różnorodności i poszerzysz swoją wiedzę. Jesteśmy tu dla Ciebie.

  • Active Care Peine, Deutschland

    **2200€ Opiekun z prawem jazdy do leżącego pacjenta**: · **Termin**: · *** · od 12/05/2024 · **Język**: · *** · bardzo dobry · **Miejscowość**: · *** · Peine · **Status**: · *** · zastępstwo · **Opis oferty**: · *** · Poszukujemy opiekuna z prawem jazdy oraz bardzo dobrą znajomoś ...

  • Unique Personalservice GmbH Wolfsburg, Deutschland

    Stellenbeschreibung · Dla naszego klienta w Wolfsburgu poszukujemy pracowników (m/k/d) z prawem jazdy do przyuczenia do uprawnień na ciągnik lub wózek widłowy. Warunkiem ubiegania się o to stanowisko jest to, że mieszkasz już w Wolfsburgu lub regionie. · Aplikuj klikając na Whats ...