Jobs
Hamburg

    Ut- es melyepitö - Hamburg, Deutschland - HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    Default job background
    Beschreibung
    Ut- es melyepitö

    Standort: Hamburg

    A Hamburger Montage Personal GmbH egy elismert, a legiközlekedesi agazatra szakosodott ügyfel szamara, közvetlen foglalkoztatassal , megbizhato ut-es melyepitöt (f/n/d) keres Hamburgba.

    Az Ön Profilja:

    sikeresen vegzett ut-vagy melyepitesi kepzes

    utepitesben vagy melyepitesben szerzett relevans szakmai tapasztalat

    epitöipari gepekkel kapcsolatos ismeretek es tapasztalatok

    kaszalo, epitö-es karbantarto berendezesek biztonsagos kezelese

    valtozo müszakos munkavallalsi hajlandosag (szakcsoport-specifikus beosztas)

    nyitottsag uj technikara es valtozasokra

    csapatban valo dolgozas es megbizhatosag

    fizikai terhelhetöseg es mester ember

    önallo, lelkiismeretes es körültekintö munkavegzes

    Jo nemet nyelvtudas (min B2)

    CE kat. vezetöi engedely

    Ügyfelünk ajanlata:

    kollektiv dijazas

    munkahelyi menza

    mobil munkavegzes megbeszeles szerint

    bejarasi jegy / parkolas tamogatasa

    exkluziv munkavallaloi kedvezmenyek

    kivalo kepzesi lehetösegek

    A beosztasban professzionalis munkakörnyezetre szamithatsz, amelyben a munkatarsaknak lehetösegük van arra, hogy kepessegeiket, ismereteiket sikeresen hasznaljak es tovabbfejlesszek.

    Ha magadra ismertel es szakmailag fejlödni szeretnel, akkor varjuk a jelentkezesed.

    Az Ön feladatai:

    Melyepitesi karbantartasi es karbantartasiintezkedesek

    tisztitasi es specialis szolgaltasok vegzese

    berendezeskezelö jeg-es hoszolgalatban

    jarmüvek es felszerelesek gondozasa

    Kontaktdaten für Stellenanzeige

    Reka Hötzel

    Hamburger Montage Personal GmbH

    Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

    Tel :

    Hamburger Montage Personal GmbH | Zeitarbeit Hamburg