Jobs
Großbeeren

    Area Lead w magazynie - Grossbeeren, Deutschland - CEVA Logistics

    CEVA Logistics
    CEVA Logistics Grossbeeren, Deutschland

    vor 2 Tagen

    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung

    CEVA Logistics oferuje globalne rozwiązania w łańcuchu logistycznym łączące ludzi, produkty i usługodawców na całym świecie. Z siedzibą w 170 krajach zatrudniamy w ponad 1300 lokalizacjach ok. 110 tys. pracowników - pomaga nam to w osiągnięciu celu, który sobie założyliśmy: chcemy znaleźć się w pierwszej piątce globalnych dostawców logistyki kontraktowej.

    Wierzymy, że nasi pracownicy są kluczem do sukcesu. Naszym celem jest motywowanie i wzmacnianie wielostronnego międzynarodowego zespołu, aby tworzyć wartość dla klientów poprzez stosowane przez nas rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, lotniczej, oceanicznej, lądowej, kolejowej oraz logistyki pojazdów gotowych. Dlatego też CEVA Logistics oferuje dynamiczne i wyjątkowe środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu, innowacjom i ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności.

    DARE TO GROW Stań się częścią zespołu CEVA Logistics, w którym docenia się wyobraźnię, odwagę oraz chęć dawania dobrego przykładu. Jesteśmy teamem, który dąży do doskonałości we wszystkich dziedzinach. Dołącz do naszej podróży i kształtuj z nami przyszłość logistyki globalnej. Przeżyj razem z nami moment, w którym zostaniemy światowymi liderami w dziedzinie logistyki. Wciąż się rozwijamy - jesteś gotowa/-y rozwijać się razem z nami?

    Do naszego oddziału w Großbeeren GB6 poszukujemy w najbliższym czasie Area Lead-a w magazynie.

    ZADANIA:

  • Zarządzanie działem do 150 osób w zakresie fachowym i dyscyplinarnym
  • Zapewnienie realizacji celów na tle świadomości jakości i kosztów
  • Kontrola osiągania celów dziennych i zmianowych oraz przestrzegania regulaminu obiektu, przepisów bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
  • Wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu środków mających na celu zwiększenie produktywności i jakości oraz optymalizacja wykorzystania materiałów i czasu produkcji
  • NASZE OCZEKIWANIA:

  • Ukończyłeś/-aś szkolenie zawodowe w zakresie logistyki lub podobnej dziedzinie
  • Masz odpowiednie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w zakresie logistyki magazynowej
  • Cechujesz się zaangażowaniem, poczuciem odpowiedzialności, niezawodnością i elastycznością
  • Dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
    w mowie i piśmie - atutem będzie znajomość dodatkowego języka obcego (np. polskiego)
  • Twój profil dopełnia gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym włącznie ze zmianami nocnymi oraz pracą
    w soboty
  • Umiesz współpracować z ludźmi innej narodowości
    i posiadasz umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania konfliktów w odpowiednim czasie
  • NASZA OFERTA:

  • Umowa o pracę na czas określony (1 rok)
  • Punktualna wypłata wynagrodzenia pod koniec miesiąca za pracę w pełnym wymiarze godzin 40 h/tydzień
  • Odzież robocza (włącznie z obuwiem)
  • Korzyści finansowe, jak np. bonus wakacyjny i świąteczny
  • Interesująca praca w przedsiębiorstwie świadczącym usługi logistyczne o ugruntowanej pozycji na rynku oraz perspektywami rozwoju
  • Dobra atmosfera pracy, mówienie sobie po imieniu, od pracownika magazynu po kierownictwo firmy
  • Dobre połączenie środkami komunikacji publicznej (np. Potsdamer Platz w Berlinie do Großbeeren pociągiem RE3 w 19 min.).
  • Darmowe miejsca parkingowe oraz stacje ładowania dla samochodów elektrycznych
  • Stołówka oraz cotygodniowo zmieniająca się oferta świeżych potraw w korzystnej cenie
  • Międzydziałowe przyuczenie pod stałą opieką przydzielonej osoby
  • Aplikacja pracownicza
  • Regularne eventy i aktywności sportowe (piłka nożna, koszykówka itp.)
  • Organizacja z płaską hierarchią, w której można się rozwijać i czuć komfortowo
  • Przyjemne i koleżeńskie środowisko pracy, w którym pracownicy o różnym pochodzeniu i orientacji wspólnie odnoszą sukcesy
  • Klimatyzowane, ergonomiczne oraz nowoczesne miejsce pracy
  • Szczepienia przeciwko grypie oraz inne oferty profilaktyki zdrowotnej (np. w zakresie ergonomii pracy, prawidłowej postawy ciała w pracy itp.)
  • Dla nas, przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu i części grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla sukcesu naszej działalności. Sukces odnosimy tylko wtedy, gdy jesteśmy w stanie uwzględnić kultury, języki, wartości i wiedzę lokalną naszych klientów. Zatrudniając osoby o różnych doświadczeniach i umiejętnościach, poszerzamy naszą wiedzę oraz zwiększamy kreatywność i innowacyjność.

    Uwaga: Zgodnie z prawem procesy rekrutacyjne CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem znanych sieci zawodowych, takich jak LinkedIn i Xing lub za pośrednictwem oficjalnego służbowego adresu e-mail: imię.. Zalecamy, aby nie odpowiadać na (niepożądane) oferty od osób, które nie są nam znane.