Jobs
Munich

    Komisjoner w magazynie - Bavaria, Deutschland - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Default job background
    Beschreibung

    Aktualnie dla naszego Klienta, zajmującego się magazynowaniem artykułów spożywczych, poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • pakowanie i przepakowywanie artykułów,
    • kompletowanie zamówień,
    • oklejanie, etykietowanie,
    • praca ze skanerem,
    • obsługa wózków paletowych (w tym wózków elektrycznych).

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy jako komisjoner,
    • mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego,
    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • posiadanie samochodu (w celu dojazdu do pracy).

    Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją Pracy Trenkwalder w Polsce,
    • stawkę 13,50 euro/h brutto,
    • możliwość pracy w nadgodzinach,
    • zapewnione zakwaterowanie (płatne 10€/dziennie),
    • pracę w atrakcyjnej lokalizacji: 150 km od Szczecina,
    • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
    • dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
    • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

    Miejsce pracy: Mecklenburg-Vorpommern, Niemcy

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.