Jobs
Allershausen

    Elektronik ze znajomością jęz. niemieckiego B1/B2 - Allershausen, Deutschland - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Trenkwalder Polska Allershausen, Deutschland

    vor 6 Tagen

    Default job background
    Beschreibung

    Nasz Klient jest światowym liderem w produkcji laserów światłowodowych dużej mocy i wzmacniaczy, które są wykorzystywane głównie w obróbce materiałów i wielu innych zastosowaniach. Misją naszego Klienta jest uczynienie technologii światłowodowej narzędziem z wyboru w produkcji masowej.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie elektryczne i montaż rozwiązań automatyzacji wspieranych przez roboty,
    • praca z robotami, pozycjonerami, liniowymi osiami przesuwu, technologią bezpieczeństwa, technologią laserową itp.,
    • narzędzia aplikacyjne, sprzęt spawalniczy i chwytaki,
    • wsparcie przy uruchamianiu systemów,
    • wykonywanie prac konserwacyjnych, naprawczych i serwisowych zgodnie z wymaganiami.

    Wymagamy:

    • pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki lub porównywalne szkolenie,
    • pierwsze specjalistyczne doświadczenie zawodowe i podstawowe doświadczenie z rysunkami technicznymi,
    • umiejętność komunikowania się z klientami,
    • pewna obsługa produktów MS Office,
    • gotowość do podróżowania,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • zdolność do samodzielnej i zorganizowanej pracy.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
    • atrakcyjne wynagrodzenie: 18,15€/h brutto,
    • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
    • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
    • możliwość otrzymania zaliczki,
    • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
    • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

    Miejsce pracy: Allershausen

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    Szczegółowe informacje pod numerem tel.:

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.