Specjalista /specjalistka Ds. Zabezpieczania - Munich, Deutschland - Pacifico Energy Partners GmbH

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Pacifico Energy Partners GmbH ("Pacifico") jest firmą zajmującą się energią odnawialną, specjalizującą się w rozwoju wielkoskalowych systemów fotowoltaicznych, wiatrowych, wodorowych i magazynów energii. Poszukujemy osoby, która wesprze nasz dynamiczny rozwój na rynku polskim.

**Twój zakres obowiązków**
- Identyfikacja odpowiednich lokalizacji pod instalacje elektrowni fotowoltaicznych i magazynów energii
- Negocjowanie i zawieranie umów dzierżawy w imieniu inwestora z właścicielami gruntów
- Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z zainteresowanymi stronami, np. właścicielami gruntów, gminami, administracjami samorządowymi
- W razie potrzeby, udział w spotkaniach informacyjnych w gminach itp

**Twoje doświadczenie**
- Co najmniej rok doświadczenia w zabezpieczaniu terenów w dziedzinie energii odnawialnej lub podobnej branży
- Predyspozycje komunikacyjne i negocjacyjne
- Zaangażowanie, przedsiębiorczość i niezależność w pracy
- Prawo jazdy kat.B oraz gotowość do podróży służbowych

**Oferujemy**
- Możliwość pracy jako freelancer z dużym stopniem swobody
- Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od osiągniętych wyników
- Wysoko zmotywowany, wykwalifikowany i zróżnicowany zespół z doświadczeniem w międzynarodowych firmach
- Możliwość odegrania zasadniczej roli w kształtowaniu rozwoju Pacifico
- Środowisko przedsiębiorczości
- Szybki, przejrzysty i nieskomplikowany proces aplikacyjny

**Cieszymy się, że będziemy mogli Cię poznać

Mehr Jobs von Pacifico Energy Partners GmbH