Administrator Panelu Konsumenckiego - Frankfurt am Main, Deutschland - NielsenIQ

NielsenIQ
NielsenIQ
Geprüftes Unternehmen
Frankfurt am Main, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Job Description**:
Administrator panelu konsumenckiego wykonuje procesy gromadzenia danych i przykładową konserwację gospodarstw domowych Panelu konsumenckiego w Niemczech i pracuje w naszym projekcie rozbudowy panelu. Obejmuje to zrozumienie i reprezentowanie lokalnych warunków rynkowych w procesach operacyjnych. Wymaga to zaangażowania lokalnych partnerów, takich jak zespoły ds. operacji statystycznych i walidacji danych wejściowych, aby zapewnić płynne przekazanie operacji.

Obowiązki

Realizuje procesy recepcyjne i związane z nimi prace projektowe dla Niemiec. Prace w ramach projektu na lądzie będą obejmować prace wykonawcze wymagające obecności lokalnej, takie jak aspekty zapytań o dane, które wymagają lokalnej kontroli, kontaktów lub języka.
Przykładowe utrzymanie (wymagania rekrutacyjne)
Motywacja członka panelu (punkty premiowe, katalog prezentów, biuletyny, strona internetowa, podboje, ankiety, komunikacja...)
Konserwacja oprogramowania skanera i aplikacji mobilnych
Nadzór i wsparcie panelu call center Tele Performance (Lizbona) i OLR (USA)
Skieruj uwagę na globalnych dostawców zewnętrznych: Dynata (Francja) OLR (USA) Zespół logistyczny (Mediolan) Tele Performance (Lizbona), TeleSolutions (USA) i lokalnych: dostawcy usług komunikacyjnych i drukarskich itp.
Współpracuje z krajowym zespołem ds. walidacji danych wejściowych i operacjami statystycznymi zgodnie z wymogami wykonawczymi określonymi w podręcznikach procesów dotyczących operacji i powiązanych prac projektowych.
Kwalifikacje

(E=niezbędne, P=preferowane.)

E-B.S. lub licencjat, najlepiej z marketingu
E- Umiejętność płynnej znajomości języka angielskiego
E-Doświadczenie w obsłudze programów Microsoft Excel, Word i PowerPoint
P - Doświadczenie z R
P - Doświadczenie z Pythonem
E- Umiejętność pracy w środowisku wielofunkcyjnym z kilkoma współdziałającymi zespołami
P- Umiejętność równoległej pracy nad wieloma projektami przy jednoczesnym zarządzaniu zmieniającymi się terminami i priorytetami i dotrzymywaniu ich
E- Doświadczenie w obsłudze, manipulowaniu danymi
P- Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne
E- Umiejętność dokumentowania pracy i skutecznego ustalania priorytetów dokumentacji
E- Potrafi pracować indywidualnie i/lub zespołowo
Oferujemy

Pracę w dynamicznym środowisku współpracującym z firmami lokalnymi i globalnymi.
Benefity i elastyczne godziny pracy, opcje pracy hybrydowej.
Szkolenia wewnętrzne zostaną przeprowadzone wraz ze szczegółowym programem onboardingu.
Dostęp do platform edukacyjnych
Imprezy pracownicze i zespołowe

Additional Information

**About NIQ**

NIQ is the world's leading consumer intelligence company, delivering the most complete understanding of consumer buying behavior and revealing new pathways to growth. In 2023, NIQ combined with GfK, bringing together the two industry leaders with unparalleled global reach. With a holistic retail read and the most comprehensive consumer insights—delivered with advanced analytics through state-of-the-art platforms—NIQ delivers the Full View.

Want to keep up with our latest updates?

Follow us on: LinkedIn | Instagram | Twitter | Facebook

**Our commitment to Diversity, Equity, and Inclusion**

We are proud to be an Equal Opportunity/Affirmative Action-Employer, making decisions without regard to race, color, religion, gender, gender identity or expression, sexual orientation, national origin, genetics, disability status, age, marital status, protected veteran status or any other protected class. Our global non-discrimination policy covers these protected classes in every market in which we do business worldwide.
- NIQ or any of our subsidiaries will never ask you for money at any point of the recruitment or onboarding process._

Mehr Jobs von NielsenIQ