Pracownik do Magazynu - Hockenheim, Deutschland - Ability Personalservice GmbH

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Nasza firma zatrudnia niezawodnych **pracowników do długoterminowej współpracy w magazynie** sprzętu sportowego w mieście Hockenheim, Niemcy.
- Przyjazna atmosfera, miły zespół i dobre środowisko pracy._

**Zadania robocze**:

- Skanowanie towaru;
- Kompletacja/montaż zamówienia.

**Harmonogram prac**:
5 dni w tygodniu na przemian tygodniowych: tydzień porannej zmiany od 06:00 do 14:30, tydzień późnej zmiany od 14:30 do 23:00.

**Nawyk**:
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego / polskiego jest obowiązkowa.

**Czego oczekujemy od Ciebie**:

- Znajomość jednego z powyższych języków ;
- Niezawodność i stabilność;
- Chęć do pracy.

**Czego możesz od nas oczekiwać**:

- Szybka formalność;
- Praca następnego dnia, po złożeniu wniosku;
- Długoterminowa współpraca;
- Pomoc i wsparcie podczas całego przepływu pracy.

Interesujesz się wakatem? Masz jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu, a my z przyjemnością odpowiemy: Veronika. Harmonogram pracy Ability Personalservice GmbH: Poniedziałek - Piątek 09:00-16:30

Тип вакансии: Полная занятость, Сменный график

Зарплата: От 12,43€ в час

Work Location: One location

Mehr Jobs von Ability Personalservice GmbH