Шлосер (м/ж/р) - Stuttgart, Deutschland - runtime

runtime
runtime
Geprüftes Unternehmen
Stuttgart, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
14.5 € - 18 € pro Stunde
- Като шлосер (м/ж/р) ти допадат екипната работа и разнообразните задачи?- Тогава имаме подходящата работа за теб Защото ние търсим точно теб като шлосер (м/ж/р) за успешно предприятие - започване веднага на пълно работно време.Ние ти предлагаме
- Постоянен трудов договор
- Плащане на надбавки и атрактивни премии
- Подкрепа при организиране на пътуването ти
- Компетентни и услужливи лица за контакт за организационни въпроси по всяко време
- Електронен преводач
- Начален бонус (500€) след 3 месеца като Runtimer

Твоите задачи
- Поддръжка, ремонт и обслужване на машини и работно оборудване
- Подмяна на дефектни компоненти и износващи се части
- Металообработване и металопреработване (струговане, заваряване и монтажни дейности)
- Ремонтни дейности в работилницата

Изисквания
- Завършено професионално образование като индустриален механик, техник по метални конструкции (м/ж/р) или сравнима квалификация
- Необходим професионален опит като шлосер (м/ж/р)
- Желателно е свидетелство за управление на МПС категория "В"
- Екипен дух, благонадеждност и схватливост

**Проявяваш ли интерес? **Тогава очакваме твоята кандидатура като шлосер (м/ж/р) Ние се интересуваме от твоите умения и затова не е необходимо мотивационно писмо - достатъчна е твоята автобиография. Имаш ли въпроси? Свържи се с нас- Тук можеш да се свържеш с нас при възникнали въпросиHier sind wir bei Fragen zu erreichen

KONTAKT

**Philipp Mezger**
- Telefon: '+49 711/
STANDORT
- Runtime GmbH Niederlassung Stuttgart
Augustenstraße 14
StuttgartRuntime ist als einer der führenden deutschen Personaldienstleister seit mehr als 30 Jahren für Sie tätig. Als kompetenter und zuverlässiger Dienstleister sind wir Ihr Partner in Sachen Beruf und Karriere - an über 30 Standorten deutschlandweit.

Mehr Jobs von runtime