Elektryk/monter (K/m) - Siemens Ag W Chemnitz - AlphaConsult Premium KG

AlphaConsult Premium KG
Geprüftes Unternehmen
Chemnitz, Deutschland

vor 1 Tag

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
AlphaConsult Premium KG proponuje ekscytujące miejsca pracy w logistyce, przemyśle oraz handlu.
Znajdź w Nas silnego pracodawcę oraz nowe wyzwanie zawodowe z AlphaConsult.

Monter szaf sterowniczych (K/M)
dla zakładu w Chemnitz z zmianą dzienną i popołudniową od poniedziałku do piątku

Zadania w skrócie:

- Składanie podzespołów oraz zasilaczy
- Montaż rozdzielnic sterowniczych
- Praca z dokumentacja techniczną

Wymagania na stanowisku pracy:

- Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejetność pracy w zespole
- Znajomość rysunku technicznego oraz czytania schematów elektrycznych
- Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Z AlphaConsult Premium KG w zakładzie w Chemnitz otrzymujesz:

- Najlepszą perspektywę na przyszłość poprzez pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Zabezpiecznie umową na czas nieokreślony oraz wynagrodzenie od 15,38€/brutto za godzinę
- Dodatek branżowy do roboczogodziny wzrastający wraz z stażem pracy
- Szkolenie w zakładzie pracy oraz wsparcie polskojęzyczne
- Do 30 dniu urlopu w roku