Kurier / Fahrer - Berlin, Deutschland - BKR Logistics

BKR Logistics
Geprüftes Unternehmen
Berlin, Deutschland

vor 2 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Poszukujemy osób chętnych do rozpoczęcia pracy jako kurier w niemieckiej firmie kurierskiej współpracującej z firmą Amazon.

Miejsce pracy: Werder (Havel) lub Berlin (Tegel)

Zakres obowiązków:

- dostarczanie przesyłek kurierskich na wyznaczonych trasach
- czas pracy: około 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty

Wymagania:

- prawo jazdy kategorii B
- zaświadczenie o niekaralności
- podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- sprawność fizyczna
- prawo jazdy kat. B od conajmniej 2 lat

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę
- wynagrodzenie: 14,5€ brutto / godzinę.
- 14€ netto diety dziennie
- możliwość co miesięcznych premii
- zakwaterowanie
- wsparcie polskiego dyspozytora
- szkolenie w siedzibie Amazona oraz 1-2 dni jazdy z doświadczonym kierowcą
- zatrudnienie bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcę, nie współpracujemy z agencjami pracy

Obsługa skanera w języku polskim.

CHĘTNIE PRZYJMIEMY DO PRACY KOBIETY ORAZ PARY.

Preferowany kontakt poprzez aplikacje Whatsapp pod numerem telefonu:

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: 2 950,00€ ,00€ miesięcznie (brutto)

Miejsce pracy: Stacjonarna

Mehr Jobs von BKR Logistics