Elektryk (Szafy Sterownicze) - Dresden, Deutschland - Lenkzeit, Kraftfahrer und Logistik Personalleasing GmbH

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Szukasz nowych wyzwań w zawodzie ślusarza? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce**

W ramach pracy tymczasowej poszukujemy pełnoetatowego wsparcia dla naszych klientów
w takich miejscowościach, jak Drezno.

**_ Das bieten wir Ihnen:_**:

- **Ponadstandardowe wynagrodzenie, zgodnie z układem zbiorowym pracy BAP**:

- ** Długoterminowe projekty u naszych klientów**:

- ** Urlop wypoczynkowy do 30 dni w roku**:

- ** Premie za nadgodziny, pracę w nocy oraz niedziele i święta**:

- ** Komfortowe zakwaterowanie**:

- ** Wsparcie polskich dyspozytorów na każdym etapie zatrudnienia**

**_ Diese Aufgaben erwarten Sie:_**:

- **Budowa i okablowanie szaf sterowniczych**:

- ** Montaż instalacji elektrycznych oraz maszyn**:

- ** Testowanie i wyjściowa kontrola jakości**

**_ Diese Voraussetzungen bringen Sie mit:_**:

- **Praktyczne doświadczenie w budowie szaf sterowniczych**:

- ** Czytanie schematów i rysunków elektrycznych**:

- ** Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2/B1 (średniozaawansowany)**:

- ** Prawo jazdy kat. B. oraz własny pojazd w celu dotarcia na projekt**

**_Sie haben Rückfragen zu diesem Stellenangebot?_**:

- Unser Team in Dresden ist gerne für Sie da._**:
**Lenkzeit Personalleasing GmbH***:
Tharandter Str. 13
01159 Dresden

Schreiben Sie uns über WhatsApp.

Mehr Jobs von Lenkzeit, Kraftfahrer und Logistik Personalleasing GmbH