Mechanik Instalacji - Paderborn, Deutschland - ZeitNah Personaldienste GmbH

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Zeitnah GmbH to nowoczesny i zarządzany przez właściciela dostawca usług personalnych. Od ponad 15 lat z powodzeniem wspieramy naszych klientów w całych Niemczech. Naszymi atutami są krótkie i szybkie procesy decyzyjne, indywidualne rozwiązania dla klienta oraz lojalność pracowników. Ponieważ robimy to z powodzeniem, potrzebujemy "od zaraz " dalszego wsparcia.

Obecnie poszukujemy kilku mechaników instalacji do firmy znajdujacej sie w okolicy Paderborn. Stanowiska pracy obsadzane są bezpośrednio przez agencje posrednictwa pracy.

**Nasza oferta dla Ciebie**:

- Atrakcyjne środowisko pracy z dobrymi perspektywami
- Wynagrodzenie, zgodne z odpowiednimi krajowymi przepisami ustawowymi dotyczacych plac
- Dodatki do wyplaty, takie jak swiadczenie urlopowe i świąteczne
- Do 30 dni urlopu plus wiele innych świadczeń pracowniczych
- Możliwy jest model czasu pracy składający się z trzech tygodni pracy i jednego wolnego tygodnia
- Zapewniamy odpowiednia odzież robocza (w razie potrzeby) i badania lekarskie

**Czego od Ciebie oczekujemy**:

- Masz ukończone szkolenie jako mechanik instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych, monter gazu i wody, monter centralnego ogrzewania i wentylacji lub porównywalne kwalifikacje.
- Posiadasz dobrą wiedzę techniczną i zdolności manualne.
- Gotowosc do wyjazdow nie jest dla Ciebie straszna.
- Masz staranny, sumienny i precyzyjny sposób pracy.
- Jako czlonek zespolu znasz dodatkowo dobrze język niemiecki i posiadasz prawo jazdy kat. B.

**Twoje zadania**:

- Zajmiesz się instalacją, konserwacją, naprawą i testowaniem systemów wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych.
- Oprócz analizy błędów i rozwiązywania problemów dokumentujesz wyniki.
- Samodzielnie przeprowadzasz nowe instalacje/przebudowy lub modernizacje na budowach.
- Pomożesz też dbać o czystość i porządek.

Czy to brzmi jak dobra oferta pracy? W takim razie czekamy na Twoją "szybką" aplikację. Chętnie dziś telefonicznie, pisemnie lub mailowo. Do zobaczenia wkrótce

**Über uns**

Willkommen bei der ZeitNah GmbH - Ihrem zuverlässigen und modernen Personaldienstleister. Seit über 18 Jahren unterstützen wir unsere Kunden deutschlandweit dabei, ihre Unternehmen erfolgreich zu führen. Dabei legen wir großen Wert auf Nähe - ZeitNah, MitarbeiterNah und KundeNah.

Unser Fokus liegt dabei immer auf dem Menschen - sei es als Kunde oder als Mitarbeiter. Wir verstehen uns als Vermittler zwischen Arbeitgebern und Arbeitnehmern und bringen beide Seiten zusammen. Dabei achten wir darauf, dass die Bedürfnisse beider Seiten berücksichtigt werden und ein zufriedenstellendes Ergebnis erzielt wird.

powered by Connectoor

Mehr Jobs von ZeitNah Personaldienste GmbH