Sofer Stivuitorist - Nuernberg, Deutschland - Select GmbH

Select GmbH
Select GmbH
Geprüftes Unternehmen
Nuernberg, Deutschland

vor 1 Woche

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Ca stivuitorist cu permis de conducere si permis de stivuitorist valabil, te asteapta o oportunitate foarte buna la o firma care accepta

limba germana nível cat sa intelegeti si sa puteti raspunde simplu, si ofera sanse de dezovoltare pe plan profesional

**Vorteile für Dich, die sich bezahlt machen**:

- Veți primi plăți salariale 100% sigure și punctuale
- Obțineți un salariu peste medie cu posibilitatea foarte mare de a fi preluat direct de catre firma
- Vă puteți aștepta la o formare completă la locul dvs. de muncă
- Veți primi îmbrăcăminte de lucru de înaltă calitate de la Engelbert Strauss

**Deine Aufgaben**:

- Lucrari generale de depozitare si ridicare a marfii
- Încărcarea și descărcarea cu un motostivuitor
- Transport de marfa intre depozit si zona de productie
- Prelucrarea documentelor de livrare
- Controlul bunuriilor la intrare și la ieșire din depozit
**Das bringst Du mit
- Licență pentru motostivuitor (3,5 t) valabila in Germania
- Înțelegerea tehnică de bază
- Cunoștințe bune de limba germană cat sa intelegeti tot si sa puteti raspunde
- Flexibilitate și disponibilitate de a lucra în ture
- Modul de lucru structurat
- Comunicativ, asertiv și orientat spre echipă
**Dein neuer Arbeitsplatz

Căutăm un șofer stivuitorist disponibil sa lucreze cu normă întreagă, in program in 2 schimburi pentru clientul nostru din Möckmühl cât mai curând posibil.

Te asteapta activități interesante și dorinta de a face parte parte din echipă de logística

Ești interesat de un loc de muncă cu salariu punctual și sigur? Atunci ești exact unde trebuie. Aplica acum rapid și ușor.
**Ești interesat de un loc de muncă cu salariu punctual și sigur? Atunci ești exact unde trebuie. Aplicați acum rapid și ușor.

Deine Benefits

Beatrice Schieller

Jobversprechen
- Vollzeit Übernahmeoption 35-40 Std./Woche ab 16,00€ 2-Schicht-Betrieb Urlaubs
- & Weihnachtsgeld Kostenlose Leistungen Wertschätzender Umgang Wohnortnaher Arbeitsplatz Arbeitssicherheit Zugang zu exklusiven Stellen

Mehr Jobs von Select GmbH