Pracownik do Produkcji - Darmstadt, Deutschland - IMPACT GmbH

IMPACT GmbH
IMPACT GmbH
Geprüftes Unternehmen
Darmstadt, Deutschland

vor 2 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Oferujemy**:

- Atrakcyjne wynagrodzenie do 14€ na godz.
- Dodatki zmianowe
- Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
- Pracę w dobrej atmosferze
- Premia świąteczna,płatny urlop

**Oczekujemy**:

- Kondycji fizycznej
- Doswiadczenie zawodowe
- mile widziane

**Zadania**:

- Maszynowa produkcja kosmetyków
- Nadzór i uzbrajanie maszyn produkcyjnych
- Przestrzeganie norm jakościowych oraz przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
- Praca na 3 zmiany

IMPACT- stellt sich vor

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami z wyprzedzeniem telefonicznie pod numerem 06151 /

**IMPACT - oznacza "efekt, efekt" w języku angielskim.**

Co to ma wspólnego z naszą firmą? Po prostu: dzięki naszym doskonałym kontaktom, zarówno z małymi i średnimi firmami, jak i dużymi korporacjami, jesteśmy pierwszym punktem kontaktowym, jeśli chodzi o osiągnięcie najlepszego możliwego IMPACT dla Twojego kolejnego kroku w karierze. Spróbuj

Zostaliśmy zleceni przez naszego klienta, dużą korporację w dziedzinie produkcji chemicznej w rejonie Darmstadt, aby zatrudnić CIEBIE.

**Na co czekasz? - Stań się częścią IMPACT

Mehr Jobs von IMPACT GmbH