Handler (Lagermitarbeiter) (M/w/d), Am Standort - Hilden, Deutschland - FedEx Express EU

FedEx Express EU
Geprüftes Unternehmen
Hilden, Deutschland

vor 2 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Podsumowanie pozycji**:
**Ihre Aufgaben**:

- Sicherstellen einer reibungslosen Be
- und Entladung
- Sortieren und Überprüfung von Sendungen
- Erfassen, verarbeiten und scannen der EDV-Daten
- Ausführen allgemeiner Qualitätssicherungsarbeiten
- Kommunikation im Team und mit allen angrenzenden Schnittstellen

**Ihr Qualifikationsprofil**:

- Abgeschlossene Berufsausbildung von Vorteil
- Belastbarkeit, Flexibilität, Kommunikationsfähigkeit, Teamfähigkeit
- Englischkenntnisse von Vorteil
- Gefahrgutkenntnisse und Gabelstaplerschein von Vorteil

Die Vergütung erfolgt nach dem gültigen Flächentarifvertrag NRW und der GBV Entgeltordnung

Accuracy & Attention to Detail; Planning & Organizing Skills; Problem Solving Skills; Team Working Skills

**Additional Information**

**Data wysłania**: 17-March-2023

Firma FedEx poważnie podchodzi do filozofii, która stawia pracowników na pierwszym miejscu. Jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse rozwoju dla wszystkich i zaangażowanym w budowanie różnorodnego i wolnego od dyskryminacji zespołu pracowniczego.

Nasza firma

FedEx Express to jedna z największych firm świadczących usługi transportu ekspresowego, która konsekwentnie uznawana jest za jedną z 10 najbardziej podziwianych firm w rankingu magazynu "Fortune". Każdego dnia FedEx dostarcza rozwiązania transportowe i biznesowe dla swoich klientów pochodzących z 220 krajów i na obszarze całego świata. Obsługa tej globalnej sieci jest możliwa dzięki wyjątkowemu zespołowi pracowników FedEx zaangażowanych w dostarczanie usług najwyższej jakości.

Nasza filozofia

Filozofia P-S-P (ang. People-Service-Profit - Ludzie-Usługa-Zysk) określa zasady leżące u podstaw każdej decyzji, polityki lub działania firmy FedEx. Nasza firma troszczy się o swoich pracowników, a oni w zamian zapewniają perfekcyjną obsługę naszych klientów, którzy z kolei nagradzają nas dochodem niezbędnym dla zabezpieczenia naszej przyszłej działalności. Najważniejszym elementem, dzięki któremu filozofia People-Service-Profit ma tak pozytywny wpływ na firmę, jest zamknięcie tego koła poprzez wprowadzenie zysków z powrotem do działalności i inwestowanie w naszych pracowników.

Nasz sukces w branży jest zasługą naszych pracowników. Dzięki naszej filozofii P-S-P stworzyliśmy środowisko pracy zachęcające członków zespołów do stosowania innowacyjnego podejścia podczas świadczenia jak najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Troszczymy się o ich dobro i doceniamy ich wkład w działalność firmy.

Nasza kultura

Mehr Jobs von FedEx Express EU