Asystent Ds. Sterylizacji Technicznej - Duesseldorf, Deutschland - St. Joseph-Krankenhaus GmbH

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung

Bewerbung per Post

Eduardus-Krankenhaus gGmbH
Custodisstr. 3-17
50679 Köln

Ihre Aufgaben
Będziesz odpowiedzialny za reprocesowanie wyrobów medycznych wielokrotnego użytku zgodnie z wytycznymi naszej koncepcji higieny
Będziesz wdrażał nasze wytyczne dotyczące reprocesowania i dbał o proces czyszczenia, pielęgnacji, dezynfekcji i sterylizacji wyrobów medycznych
Przeprowadzasz kontrole wizualne i funkcjonalne urządzeń medycznych
Montujesz zestawy narzędzi zgodnie z listami pakowania i odpowiednio pakujesz wyroby medyczne
Będziesz odpowiedzialny za monitorowanie, zatwierdzanie i optymalizację procesów przed
- i poprocesowych wszystkich niezbędnych wyrobów medycznych
Ihr Profil
Przekonuje Pan/Pani o ukończonym szkoleniu w dziedzinie medycyny i posiadaniu świadectwa kwalifikacji I (w przypadku braku I jest Pan/Pani skłonny/a do odpowiedniego dokształcania). Czekamy na nowicjuszy w zawodzie i osoby powracające do zawodu, a także doświadczonych specjalistów
Masz dobrą znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Będziesz pracować z nami interdyscyplinarnie i z różnymi interfejsami, co wymaga otwartego podejścia do siebie i tworzenia procesów pracy ręka w rękę
Pracujesz samodzielnie i cechuje Cię poczucie odpowiedzialności. Nasz zespół liczy na Twoją otwartość, koleżeńskość i elastyczność
Jako instytucja katolicka oczekujemy od Ciebie pozytywnego nastawienia do wartości chrześcijańskich.
Wir bieten Ihnen
Attraktive Vergütung inkl. Sonderzahlungen
Moderne Arbeitsmittel & Ausstattung
Gute Verkehrsanbindung
Bunte Auswahl in der Kantine
Eduardus-Krankenhaus in Köln

Das Eduardus-Krankenhaus ist mit seiner mehr als 100jährigen Tradition ein Krankenhaus der erweiterten Grund
- und Regelversorgung im Herzen von Köln Deutz. In den Abteilungen der Orthopädie, Sportorthopädie und Arthroskopie, Unfall
- und Wiederherstellungschirurgie, Innere Medizin (Pneumologie, Gastroenterologie, Kardiologie mit HKL), Allgemein
- und Viszeralchirurgie (Hernienzentrum, Koloproktologie), einer Plastischen
- und Handchirurgie sowie Radiologie versorgen wir die Deutzer Bewohner und weit darüber hinaus. Operationen aus dem Gebiet der Neurochirurgie und Gefäßchirurgie runden das Spektrum ab. Das Krankenhaus genießt in der gesamten Region einen ausgezeichneten Ruf und erhält bei Patientenbefragungen regelmäßig sehr gute Bewertungen. Träger des Hauses ist die Josefs-Gesellschaft gGmbH.

Kontakt

Haben Sie Fragen zum Bewerbungsverfahren, zu Ihrem Aufgabengebiet oder ein anderes Anliegen? Nehmen Sie gerne Kontakt mit uns auf.

Marion Weiss

Assistenz Betriebsleitung

50679 Köln

50679 Köln

Mehr Jobs von St. Joseph-Krankenhaus GmbH