Elektromonter (K/m) W Oelsnitz W Systemie - AlphaConsult Premium KG

AlphaConsult Premium KG
Geprüftes Unternehmen
Oelsnitz, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
AlphaConsult Premium KG proponuje ekscytujące miejsca pracy w logistyce, przemyśle oraz handlu.
Znajdź w Nas silnego pracodawcę oraz nowe wyzwanie zawodowe z AlphaConsult.

**Elektromonter (k/m) do zakładu w Oelsnitz w systemie 2-zmianowym**

Zadania w skrócie:

- Montaż prostych elelmentów zespolów oraz montaż z wykorzystaniem narzędzi zakładowych
- Inspekcja wizualna oraz proste testy funkcjonalne
- Tworzenie i kompletacja połączeń kablowych
- Przeprowadzanie badań jakościowych urządzeniami elektromechanicznymi
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa panujących w zakładzie

Wymagania na stanowisku pracy:

- Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w branży
- Prawo jazdy i własne auto do dojazdów
- Znajomość j.niemieckiego do komunikacji w zakładzie pracy

Z AlphaConsult Premium KG w zakładzie w Chemnitz otrzymujesz:

- Najlepszą perspektywę na przyszłość poprzez pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Zabezpiecznie umową na czas nieokreślony oraz atrakcyjne wynagrodzenie od 14,78 € brutto za godzinę oraz od ,22€ brutto za godzinę
- Dodatek do paliwa na każdy dzień pracy
- Szkolenie w zakładzie pracy oraz wsparcie polskojęzyczne
- Przyjazny zespól pracujących
- Do 30 dniu urlopu w roku