Komisjoner - Berlin, Deutschland - Bergman Engineering

Bergman Engineering
Geprüftes Unternehmen
Berlin, Deutschland

vor 4 Tagen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Zadania**:

- Kompletowanie zamówień, materiałów produkcyjnych według dokumentacji oraz systemu
- Transport materiałów za pomocą urządzeń transportu wewnętrznego
- Pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
- Etykietowanie produktów

**Wymagania**:

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)
- Precyzyjność, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej
- Gotowość do pracy zmianowej (system 2-3 zmianowy)
- Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech

**Mile widziane**:

- Uprawnienia na wózki widłowe

**Oferujemy**:

- Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 100 km od polskiej granicy)
- Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
- Pracę u naszego klienta - kluczowego producenta przyrządów analitycznych oraz odczynników służących do badania jakości wody
- Wynagrodzenie w wysokości 14,90 € brutto za godzinę
- Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50 % oraz święta %
- Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
- Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
- Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
- Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
- Program poleceń pracowniczych - Poleć nas
- Gwarantowany urlop wypoczynkowy dni na rok)
- Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
- Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
- Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
- Możliwość długoterminowej współpracy

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody**:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: oraz przez BERGMAN Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Friedrichstraße 171 moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji".**
W powyższym przypadku Administratorem Danych Osobowych będzie Bergman Engineering Sp. z o.o., Wrocław, ul. Petrażyckiego 57, (KRS: lub Bergman Deutschland GmbH, ul Friedrichstraße 171, Berlin.
Cele przetwarzania:
(1) Pana / Pani dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczególnych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzane będą w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie pozostałych danych osobowych (np. wizerunek) nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji a dane te przetwarzane będą na podstawie Pana / Pani dobrowolnej zgody, za której wyrażenie uważne będzie przesłanie tych danych. [podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO];
(2) Jeśli zostanie wyrażona przez Pana / Panią dobrowolna zgoda to Pana / Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji [podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO];
(3) ochrona przed roszczeniami i dochodzenie własnych roszczeń [podstawa prawna: z art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia RODO].
Czas przechowywania danych: okres przetwarzania danych osobowych uzależniony jest od celu jego przetwarzania i tak odpowiednio: dla celu (1) dane będą przechowywane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji; dla celu (2) dane będą przechowywane nie dłużej niż 3 lata od ich pozyskania; (3) dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikający z przepisów prawa.
W odniesieniu do obecnego procesu rekrutacji Administratorem Danych Osobowych będzie: BERGMAN Deutschland GmbH
Prawa: Ma Pan / Pani prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (o ile wymóg prawa nie będzie obligował Administratora do ich przechowywania) lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pan / Pani również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) jeżeli Pan / Pani uważa, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia RODO. W odniesieniu do danych, które są przetwarzane na podstawie zgody ma Pan / Pani prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, ale nie ma to wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przewidywane kategorie odbiorców danyc

Mehr Jobs von Bergman Engineering