Elektryk (M/F/d) - Hamburg, Deutschland - Hamburger Montage Personal

Hamburger Montage Personal
Geprüftes Unternehmen
Hamburg, Deutschland

vor 2 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
HAMBURGER MONTAGE PERSONAL SZUKA PRACOWNIKOW

Hamburger Montage Personal GmbH na co dzień wspiera specjalistyczne firmy w regionie i na terenie całych Niemiec w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych/klimatyzacyjnych, elektrycznych, rurociągów i konstrukcji metalowych, w skrócie wszystko, co dotyczy technicznego wyposażenia budynku.

Aby wesprzeć nasze montaże poszukujemy:
Elektryk (m/k/d)

Twoje zadania:

- Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
- Pomiary instalacji elektrycznych, obwodów i planów
- Przygotowanie i montaż kanałów kablowych oraz późniejsze ułożenie i podłączenie kabli
- Montaż gniazd, włączników światła i bezpieczników

Twój profil:

- Masz wykształcenie zawodowe jako elektryk (m/k/d)
- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe lub doświadczeni technicznie młodzi fachowcy
- Rzetelny sposób pracy, lojalność i umiejętność pracy w zespole
- Wysokie zaangażowanie i elastyczność
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co cię czeka:

- Bezpieczne miejsce pracy
- Wynagrodzenie zlozone ze stawki godzinowej i diety dziennej
- Najwyższej klasy sprzęt z profesjonalnymi narzędziami (np. Würth) i środkami ochrony osobistej, ubrania robocze
- Dobre możliwości rozwoju
- Różnorodne place budowy

Możesz spodziewać się ciekawych projektów jako elektryk (m/k/d), dobrych możliwości rozwoju i wynagrodzenia zależnego od wyników w dynamicznej firmie z krótkimi procesami decyzyjnymi.

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie

Art der Stelle: Vollzeit

Gehalt: 3.600,00€ ,00€ pro Monat

Arbeitszeiten:

- Montag bis Freitag

Leistungen:

- Gleitzeit

Sonderzahlungen:

- Provision
- Urlaubsgeld
- Weihnachtsgeld

Berufserfahrung:

- Elektriker: 2 Jahre (Wünschenswert)

Sprache:

- Deutsch (Wünschenswert)

Mehr Jobs von Hamburger Montage Personal