Targoncás (Staplerfahrer) - Kirchardt, Deutschland - Select GmbH

Select GmbH
Select GmbH
Geprüftes Unternehmen
Kirchardt, Deutschland

vor 2 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Vonzó bér, biztos és pontos fizetés:
Targoncavezetőként (M/F/d) izgalmas és változatos munka vár rád, átvételi lehetőséggel lakóhelyed közelében

**Vorteile für Dich, die sich bezahlt machen**:
Amit kínálunk:

- 100%-ban biztonságos és pontos bérfizetés mindvégig
- Àtlagon felüli fizetés, amely lehetővé teszi, hogy megengedhesd magadnak amit szeretnél
- Számíthatsz a know-how-nkra hogy átvegyenek
- Garantáljuk a munkát amíg át nem vesznek Munkahelyeden betanítanak

**Deine Aufgaben**:
Feladat:

- A termelés ellátása
- Áruk és konténerek szállítása
- Teherautók be
- és kirakodása targoncával
- Komissiózás és rakományrögzítés Árufoglalás raktári szoftver segítségével
**Das bringst Du mit

Elvárás:

- Targoncás jogosítvány
- Felelősségérzet
- Önálló és megbízható munkamódszer és jó csapatszellem
- Több műszak vállalása Jó német nyelvtudás
- **:Dein neuer Arbeitsplatz

Kirchardti ügyfelünkhöz keresünk teljes munkaidőben targoncavezetőt (M/F/d) mielőbbi kezdéssel. Izgalmas tevékenységek várnak rád, légy te is a csapat tagja

Pontos és biztos fizetéssel járó munka érdekel? Akkor jó helyen jársz Jelentkezz most gyorsan és egyszerűen
**- Pontos és biztos fizetéssel járó munka érdekel? Akkor jó helyen jársz Jelentkezz most gyorsan és egyszerűen- Deine Benefits_

Mehr Jobs von Select GmbH