Opiekun/ Ka - Hannover, Deutschland - Socpol

Socpol
Socpol
Geprüftes Unternehmen
Hannover, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Agencja Pracy Socpol HR (cert oferuje pracę na terenie Niemiec w zawodzie:
**Opiekun/ ka**:
Miejsce pracy : : Göttingen, Kneitlingen, Köln, Berlin, Koblenz, Hamburg, Frankfurt, Stuttgart, Hannover, Monachium oraz wiele innych lokalizacji

**Zadania**:
pomoc w utrzymaniu higieny osobistej

opieka w życiu codziennym

prowadzenie dokumentacji

**Pracodawca oferuje**

umowa o pracę na niemieckich warunkach

wynagrodzenie:
14,15 Euro brutto/ godz + dieta 30,0 Euro netto/dzień pracy z doświadczeniem ale bez kwalifikacji

18,25 Euro brutto/godz + dieta 30,0 Euro netto/dzień pracy z doświadczeniem (po specjalistycznym kursie)

pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie

**Wymagane**:
min. 6 miesięczne udokumentowane doświadczenie pracy w opiece

niemiecki lub polski kurs w zakresie opieki nad osobami niepełnosprawnymi lub starszymi (mile widziany)

znajomość języka niemieckiego na poziomie min (A2)

wrażliwość, empatyczność, wysoka kultura osobista

prawo jazdy i własny samochód

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. Agencję Pracy "SOCPOL HR" oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

Mehr Jobs von Socpol