Karbantartó - Dieburg, Deutschland - atent personal GmbH

atent personal GmbH
Geprüftes Unternehmen
Dieburg, Deutschland

vor 2 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Mi, az Atent Personal GmbH közvetlen kapcsolattartók vagyunk dolgozóink és partnereink között. 2015 óta segítünk munkát találni dieburgi irodánkból termelési/gyári/ipari illetve logisztikai területeken.

Dieburgi ügyfelünknek keresünk karbantartó munkatársat.

Feladatai:

- Szerelés és karbantartás
- Műszaki jellegű problémák felmérése, megoldása
- Az elvégzett karbantartások, hibaelhárítások dokumentálása
- Egyéb, az épületek műszaki üzemeltetési feladatkörébe tartozó feladatok elvégzése

Profil:

- Szakképzettség: (villanyszerelő, mechatronikai műszerész, szerelő) vagy több éves tapasztalat valamelyik területen.
- Német nyelvismeret

Amennyiben több információra van szüksége hívjon fel minket az alábbi telefonszámon: 06071/959020 Whatsapp:

Art der Stelle: Vollzeit

Gehalt: ab 16,00€ pro Stunde

Arbeitszeiten:

- 8-Stunden-Schicht
- Frühschicht
- Keine Wochenenden
- Montag bis Freitag
- Spätschicht

Sonderzahlungen:

- Urlaubsgeld
- Weihnachtsgeld

Arbeitsort: Vor Ort

Mehr Jobs von atent personal GmbH