Pracownik Produkcji Poszukiwany - Gera, Deutschland - US Personal-Service GmbH

US Personal-Service GmbH
Geprüftes Unternehmen
Gera, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
My, firma US Personal-Service zajmująca się obsługą kadr, poszukujemy kilku oddanych pracowników produkcyjnych w imieniu naszego klienta, aby wzmocnić nasz zespół.

**Aufgaben**
- Eksploatacja maszyn tnących i produkcyjnych
- Przenoszenie metalowych płyt na blaty
- Kontrola jakości wytwarzanych produktów
- Zapewnienie zgodności z normami bezpieczeństwa

**Qualifikation**
- Doświadczenie w pracy produkcyjnej jest przydatne, ale nie jest obowiązkowe
- Solidność i umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy zmianowej
- Bardzo dobra kondycja fizyczna, ponieważ jest to ciężka praca

**Benefits**
- Umowa o pracę na czas nieokreślony
- Stawka godzinowa od 14 euro plus dopłaty taryfowe
- Bezpłatna odzież robocza
- Różnorodne i odpowiedzialne zadania
- Tworzenie komfortowego środowiska pracy w zmotywowanym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany długoterminową pracą i chcesz dać z siebie wszystko, czekamy na twoje podanie o pracę

Prosimy o przesłanie CV na adres:
Adres mailowy można zobaczyć po kliknięciu poniżej "Rechtliche Angabe".

Możesz również skontaktować się z nami w języku polskim za pośrednictwem WhatsApp:

Czekamy na Ciebie

Art der Stelle: Vollzeit, Festanstellung, Arbeitnehmerüberlassung

Gehalt: 14,00€ - 14,50€ pro Stunde

Arbeitszeiten:

- 10-Stunden-Schicht
- Frühschicht
- Montag bis Freitag
- Spätschicht
- Überstunden

Flexible Sprachanforderungen:

- Keine Deutschkenntnisse erforderlich

Leistungen:

- Betriebliche Weiterbildung
- Betriebsarzt
- Kostenloser Parkplatz

Sonderzahlungen:

- Überstundenzuschläge
- Zusatzzahlungen

Arbeitsort: Vor Ort

Mehr Jobs von US Personal-Service GmbH