Stolarz (M/w/d) Niemcy - Duisburg, Deutschland - bindan GmbH

bindan GmbH
bindan GmbH
Geprüftes Unternehmen
Duisburg, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Najważniejsza jest kariera...**:
konstrukcji stalowych i metalowych po eksklusywne wyposażenie wnętrz jachtów aż do zarządzania projektami: nasi budowniczy jachtów, stolarze, spawacze, ślusarze i monterzy mebli udowadniaja swój talent każdego dnia w stoczniach w Niemczech i za granicą. Bądź częścią udanego zespołu z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i pozwól nam odkrywać świat razem

Niemiecka firma poszukuje stolarzy, spawaczy, ślusarzy, pracownikow montazu, pomocnikow, pracownikow ogólnobudowlanych do zlecenia na terenie Niemiec i Holandii.

**Oferujemy**:

- bardzo dobre wynagrodzenie (od 15 Euro brutto) oraz wysokie diety Euro netto/Dzien)
- umowa na czas nieokreslony na niemieckich warunkach
- możliwość przejęcia przez znanego klienta
- prace w znanej firmie zajmujaca sie budowa luksosowych jachtow
- mozliwosc pracy na projektach w Niemczech i innych krajach Europy
- punktualne wynagrodzenie
- dodatek rozłąkowy oraz diety
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- opiekun mówiący w Twoim języku ojczystym

**Zakres obowiązków**:

- przebudowa i wykonczenie wnetrz na luksusowych jachtach
- produkcja i montaz mebli na jachtach
- wizualna kontrola jakosci
- montaz schodow, okien orar innych drewnianych elementow

**Wymagania**:

- doswiadczenie w pracy jako stolarz, spawacz, ślusarz albo monter mebli
- dokladnosc i starannosc wykonywanej pracy
- doswiadczenie w montazu mebli luksusowych

**Jestes zainteresowany?**:
Użyj przycisku "Online bewerben" i wyślij nam swoje CV łatwo i bezpłatnie.
Alternatywnie oferujemy możliwość wysłania dokumentów aplikacyjnych pocztą elektroniczną.

Wioleta Kopietz|
bindan GmbH |Regensburger Straße 2 |93326 Abensberg

Mehr Jobs von bindan GmbH