Recruiter (M/w/d) - Leipzig, Deutschland - luckywork personalservice GmbH

luckywork personalservice GmbH
Geprüftes Unternehmen
Leipzig, Deutschland

vor 1 Woche

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Firma Luckywork Personalservice GmbH poszukuje do swojego zespołu Rekrutera, który będzie pracować na miejscu w naszej siedzibie przy Hainstrasse 10 w centrum Lipska.

Stanowisko: Rekruter Lokalizacja: Hainstrasse 10, Lipsk Typ pracy: Pełny etat, praca na miejscu

Opis stanowiska: Jako Rekruter w firmie Luckywork Personalservice GmbH będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie i selekcję kandydatów na różne stanowiska pracy. Twoje zadania będą obejmować:

- Aktywne poszukiwanie potencjalnych kandydatów na różne stanowiska.
- Przeprowadzanie rekrutacji oraz ocenianie umiejętności i doświadczenia kandydatów.
- Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami oraz prowadzenie procesu rekrutacyjnego.
- Współpraca z innymi działami w celu zrozumienia potrzeb kadrowych i dostarczenia odpowiednich rozwiązań.

Wymagania:

- Wymagane jest ponad 1 rok doświadczenia w rekrutacji.
- Umiejętność efektywnej komunikacji oraz budowania relacji z różnymi osobami.
- Organizacja, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
- Dobra znajomość języka polskiego oraz umiejętność komunikacji w języku niemieckim będzie dodatkowym plusem.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych umiejętności.
- Pracę w przyjaznym zespole w centralnej lokalizacji Lipska.

Vielen Dank für Ihr Interesse an unserer Anzeige. Wir freuen uns auf Ihre Bewerbungen

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: 2 500,00€ ,00€ miesięcznie (brutto)

Możliwość dojeżdżania do pracy/przeprowadzenia się:

Leipzig: musi móc codziennie dojeżdżać do pracy lub zamierza przeprowadzić się przed rozpoczęciem pracy (Wymagane)

Miejsce pracy: In person

Mehr Jobs von luckywork personalservice GmbH