Zawodowy Kierowca - Hamburg, Deutschland - MTG Mühlenhagen Transporte GmbH

MTG Mühlenhagen Transporte GmbH
Geprüftes Unternehmen
Hamburg, Deutschland

vor 2 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Ogłoszenie o pracę: Kierowca ciężarówki (m/w/d)

Nasza firma poszukuje zaangażowanych i doświadczonych kierowców ciężarówek (m/w/d), aby wzmocnić nasz zespół transportowy. Jako wiodące przedsiębiorstwo w branży logistycznej przywiązujemy dużą wagę do niezawodności, profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Jeśli masz pasję do prowadzenia pojazdów i posiadasz wymagane kwalifikacje, serdecznie zapraszamy do składania podań.

Zadania:
Transport towarów i ładunków do różnych miejsc docelowych

Zapewnienie terminowej dostawy

Odpowiedzialne korzystanie z pojazdu i przestrzeganie przepisów drogowych

Sprawdzanie i dokumentowanie dokumentów przewozowych

Wymagania:
Prawo jazdy kategorii C, CE, C1E z ważną kartą kierowcy

Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek

Dobre znajomości odpowiednich przepisów drogowych

Niezawodność i odpowiedzialność

Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

Gotowość do pracy w elastycznych godzinach

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia

Nowoczesny tabor pojazdów

Przyjemna atmosfera pracy w zmotywowanym zespole

Możliwości doskonalenia zawodowego

Długofalowe perspektywy zawodowe

Jeśli chcesz dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, prosimy o przesłanie swoich kompleksowych dokumentów aplikacyjnych, w tym CV i odpowiednich świadectw, pod adres:
Mühlenhagen 153

20539 Hamburg

Czekamy na Twoje zgłoszenie i z niecierpliwością oczekujemy na wspólne kształtowanie przyszłości branży logistycznej.

Art der Stelle: Vollzeit

Gehalt: 2.100,00€ ,00€ pro Monat

Arbeitszeiten:

- Frühschicht
- Montag bis Freitag
- Nachtschicht
- Spätschicht
- Tagschicht
- Wochenendarbeit möglich

Flexible Sprachanforderungen:

- Keine Deutschkenntnisse erforderlich

Arbeitsort: Vor Ort

Mehr Jobs von MTG Mühlenhagen Transporte GmbH