Termelési Munkatárs - Dieburg, Deutschland - atent personal GmbH

atent personal GmbH
Geprüftes Unternehmen
Dieburg, Deutschland

vor 2 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Mi, az Atent Personal GmbH közvetlen kapcsolattartók vagyunk dolgozóink és partnereink között. 2015 óta segítünk munkát találni dieburgi irodánkból termelési/gyári/ipari illetve logisztikai területeken.

Darmstadt-Dieburg területén keresünk termelői munkatársat azonnali kezdéssel. Feladatai:

- Termelésben való részvétel
- Előkészületekben való segítség
- Termékek előállítása és ellenőrzése

Profil:

- Termelői munkakörben szerzett tapasztalat
- Több műszakos munkában való részvétel
- Német nyelvismeret
- Német bejelentett lakcím

Amit Önnek kínálunk:

- Lehetőség, hogy partnerünk direktben átveszi Önt
- Nyári és karácsonyi pénz
- Pótlékok: Túlóra, éjszakai műszak, vasárnapi és munkaszüneti napok kifizetése
- Cégünk által nyújtott személyes segítség

Amennyiben több információra van szüksége hívjon fel minket az alábbi telefonszámon: 06071/959020 Whatsapp:

Art der Stelle: Vollzeit

Arbeitszeiten:

- 8-Stunden-Schicht
- Frühschicht
- Montag bis Freitag
- Nachtschicht
- Spätschicht

Sonderzahlungen:

- Urlaubsgeld
- Weihnachtsgeld

Arbeitsort: Vor Ort

Mehr Jobs von atent personal GmbH