Mag - Svářeč (M/ž/d) - Schmidgaden, Deutschland - JobAround Personal GmbH

JobAround Personal GmbH
Geprüftes Unternehmen
Schmidgaden, Deutschland

vor 2 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Imagetext / Arbeitgebervorstellung**

My v JobAround jsme odborníci v oblasti náboru a dočasného zaměstnávání.
Díky našim dlouholetým zkušenostem přesně víme, co je důležité, a proto dosahujeme špičkových výsledků pro naše klienty i kandidáty.

Radíme vám srdcem i rozumem a spolupracujeme s vámi, abychom pro vás a vaši společnost dosáhli těch nejlepších výsledků.
Úspěch našich zaměstnanců a klientů je to, co nás pohání.

**MAG - Svářeč (m/ž/d)**
Standort: Schmidgaden
Anstellungsart(en): Vollzeit

**Bedeutung für das Unternehmen**

Náš klient se může ohlédnout za 25 lety působivé historie společnosti. Neustálá expanze a každoroční dvouciferné nárůsty obratu zajistily našemu zákazníkovi rychlý růst. Na celkové ploše podniku m2 s halou o rozloze m2 se dnes nachází strojový park vybavený nejmodernějšími technologiemi, který umožňuje kdykoli splnit i ty nejneobvyklejší požadavky zákazníků týkající se konstrukce a termínů dodávek.
I vy můžete posílit našeho zákazníka svými odbornými znalostmi a pracovní silou.

**Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung**
- Svařování (MAG) součástí ručním nebo poloautomatickým svařovacím zařízením
- Čtení výkresů
- předběžné a následné zpracování použitých materiálů
- Používání měřicích přístrojů pro kontrolu kvality
- Údržba svařovacích zařízení, strojů a nástrojů
- Nezávislá kontrola kvality (vlastní kontrola pracovníka) a vizuální kontrola svarů v koordinaci s vedoucími kontroly kvality a svářeči

**Fachliche Anforderungen**
- Dobrá znalost svařování metodou MAG
- Dobrá znalost čtení výkresů
- Základní znalost německého jazyka je výhodou

**Arbeitgeberleistungen / Unternehmensangebot**
- Dovolená a vánoční bonus
- atraktivní platová struktura
- osobní podpora ze strany vašeho týmu JobAround
- VWL po zkušební době

**Kontaktdaten für Stellenanzeige**

Herr Sven Anton
Bukarester Straße 9
93055 Regensburg

Abteilung(en): gewerblich
Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung
Tarifvertrag: BAP/DGB
Entgeltgruppe: E4

Mehr Jobs von JobAround Personal GmbH