Dozorca Manualny Techniczny Pełen Etat - Dresden, Deutschland - ARWA Personaldienstleistungen GmbH

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Praca w Niemczech

ARWA Personaldienstleistungen GmbH w skrócie:
A - Atrakcyjny pracodawca.
R - Respekt
- szacunek.
W -Pracownicy o silnej woli.
A - Doskonała obsługa.

Miejsce pracy znajduje się w: Dessau

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub pisemnego, nasz zespół rekrutacyjny mówi również w Twoim języku ojczystym.

Aktywnie słuchamy zarówno naszych kandydatów, jak i klientów. Przedstawiasz nam swoje życzenia i oczekiwania zawodowe, a my doprowadzamy Cię do celu. Dlatego też przez cały czas wspieramy i doradzamy jako profesjonalny partner oraz proponujemy pasujące do Ciebie oferty pracy. Dzięki naszej solidnej obsłudze i wszechstronnym projektom stale poszukujemy nowych pracowników.

W firmie ARWA Personaldienstleistungen GmbH znajdziesz bezpieczne miejsce pracy w Dessauoferujemy różnorodne zadania i atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym.
Oferta jest skierowana do osób chcących pracować w Niemczech.

W ramach Praca tymczasowa poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Dozorca manualny techniczny w Dessau.

**Oferujemy**:

- Dostęp do długoterminowych staży w regionalnych firmach w pobliżu miejsca zamieszkania
- Rabaty u ponad 200 znanych dostawców
- Wypłaty na konto
- Zalety wynikające z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku

**Twoje zadania: Dozorca manualny techniczny?**:

- Przeprowadzanie remontów i drobnych napraw
- Obchód inspekcyjny całego obiektu

**Co jest potrzebne, aby rozpocząć pracę w ARWA Personaldienstleistungen GmbH w Dessau?**:

- Umiejętności rzemieślnicze
- Konserwacja, naprawa, serwisowanie
- Sprzątanie budynków

**Znajomość języków obcych**:

- Niemiecki (Zaawansowany)

**Idealnie byłoby, gdybyś wyróżniał się tymi mocnymi stronami**:

- Umiejętności organizacyjne
- Praca samodzielna
- Niezawodność

Jesteśmy otwarci na różne rozwiązania i inspirujemy zarówno naszych klientów, jak i pracowników, oferując im znakomitą obsługę. Jako wielokrotnie nagradzana firma stale się rozwijamy Szukasz odpowiedniego stanowiska w Pełen etat i chciałbyś skorzystać z naszych świadczeń? W takim razie dobrze trafiłeś Wystarczy wysłać do nas swoje CV lub skorzystać z aplikacji online na stronie
Składając wniosek, akceptujesz wytyczne ARWA dotyczące ochrony danych osobowych. (można je znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Ochrona danych").

Czekamy na Twoją wiadomość

Mehr Jobs von ARWA Personaldienstleistungen GmbH