Clinical Research Associate - Hamburg, Deutschland - Proinnovera GmbH

Proinnovera GmbH
Geprüftes Unternehmen
Hamburg, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Jako Clinical Research Associate będziesz pracować nad badaniami klinicznymi. Będziesz również osobą do kontaktu dla naszych ośrodków badawczych, a do Twoich zadań będzie należało wspieranie zarządzania projektem, aby pomyślnie ukończyć badania fazy I-IV w Polsce.

**Zakres zadań**:

- Monitorowanie badań klinicznych w Polsce
- Budowanie i kierowanie polskim zespołem CRA
- Samodzielne dokształcanie się w zakresie wiedzy medycznej z obszaru poszczególnych badań klinicznych
- Organizacja regularnych wizyt kontrolnych w obiektach badawczych
- Sporządzanie sprawozdań z wizyt
- Rekrutacja ośrodków badawczych i nadzór nad nimi
- Wspieranie zarządzania projektem w sensie przygotowywania, przedstawiania i przeprowadzania badań klinicznych w Polsce
- Tworzenie dokumentacji specyficznej dla danego kraju
- Współpraca ze specjalistycznymi działami zarządzania projektem, Medical Writing (pisanie treści o tematyce medycznej) i Regulatory Affairs (działem rejestracji produktów)

**Profil kandydata**:

- Wykształcenie wyższe (preferowane medyczno-naukowe) lub ukończone wykształcenie w zawodzie medyczno-farmaceutycznym
- Co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego jako CRA przy badaniach klinicznych
- Zainteresowanie przejęciem zadań z obszaru zarządzania projektem i dalszym rozwojem w tym kierunku
- Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie atutem
- Zaangażowanie w rozwój obszaru objętego monitoringiem w Polsce
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (oprogramowanie Windows Office)
- Elastyczna i komunikatywna osobowość, lubiąca podróże i samodzielną pracę w zespole

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie czekamy na Twoją aplikację w języku angielskim lub niemieckim wraz z informacjami na temat oczekiwań dotyczących wynagrodzenia i możliwie najszybszego terminu rozpoczęcia pracy

Mehr Jobs von Proinnovera GmbH