Jobs
Hamburg

    Autoipari Mechatronikai technikus - Hamburg, Deutschland - HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    Default job background
    Beschreibung
    Autoipari Mechatronikai technikus

    Standort: Hamburg

    Valtozatos szolgaltasokat nyujto, különbözö automarkak es modellek karbantartasat vegzö professzionalis mühellyel rendelkezö ügyfelünk szamara keresünk jarmümechatronikai (f/n/d) szakembert Hamburg központjaba.

    Ez a független autoipari mestermühely a legkülönbözöbb munkahoz a legmodernebb diagnosztikai berendezesekkel rendelkezik, igy ha a hibadiagnozis, az ellenörzesek es szakszerü javitasok precizen elvegezhetök akar a jelenlegi jarmümodelleknel is. Az egynel több helyszinen müködö mühely az autoiparban szerzett sokeves tapasztalatot ötvözi a legujabb technologiakkal. A mühelycsapat különbözö hatterü szakemberekböl äll, több evtizedes szakmai tapasztalattal.

    Az Ön profilja:

    sikeresen elvegezte a jarmümechatronikai technikus kepzest

    idealis esetben mar szerzett kezdeti tapasztalatot jarmümechatronikai technikuskent

    B kat. ervenyes jogositvannyal rendelkezik

    finom, preciz munkamodszer, gondossag es megbizhatosag

    szerviz nem csak egy szo - az ügyfel elegedettsege szamit

    munkajat a hivatasanak tekinti : az autok a szenvedelyei

    Ügyfelünk ajanlata:

    allando munkaviszony elörelepesi lehetöseggel

    a pozicio megismerese, rendszeres kepzes

    valtozatos feladatok

    ismereös, magasan kepzett es motivalt csapat

    30 napos eves szabdsag + nyaralasi potlek

    egyeni finanszirozasi lehetösegek

    legmodernebb jarmütechnika

    kihivasokkal teli es valtozatos munka, lapos hierarchiaval es rövid dönteshozatali folyamatokkal

    A beosztasban professzionalis munkakörnyezetre szamithatsz, amelyben a munkatarsaknak lehetösegük van arra, hogy kepessegeiket, ismereteiket sikeresen hasznaljak es tovabbfejlesszek.

    Ha magadra ismertel es szakmailag fejlödni szeretnel, akkor varjuk a jelentkezesed.

    Az Ön feladatai:

    Az ellenörzesi munkak megbizhato elvegzese a szabvanyos elöirasoknak megfelelöen.

    javitasi, karbantartasi es szervizelesi intezkedesek vegrehajtasa jarmüveken es müszaki rendszereken

    az összes elterjedt järmütipus összeszerelese es javitasa idealis esetben a mindennapi tevekenyseg reszet kepezi

    a jarmü hibainak kiolvasasahoz diagnosztikai es szervizeszközökkel kell dolgoznia

    gepjarmüvek es müszaki rendszerek közlekedesbiztonsaganak ellenörzese, hibabejelentesek keszitese

    jarmü javitasa

    ha szükseges, baratsagos konzultaciokat folytat az ügyfelekkel

    Kontaktdaten für Stellenanzeige

    Reka Hötzel

    Hamburger Montage Personal GmbH

    Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

    Tel :

    Hamburger Montage Personal GmbH | Zeitarbeit Hamburg

  • HMP Hamburger Montage Personal GmbH Buchholz in der Nordheide, Deutschland

    Kerekparszerelö (f/n/d) · Standort: Buchholz in der Nordheide · Ügyfelünk reszere keresünk Kerekparszerelöt (f/n/d) Buchholz in der Nordeide-be. · Az Ön Profilja: · elvegzett ketkerekü mechatronikai technikus vagy ehhez hasonlo kepzes · szakmai tapasztalat kerekpartechnika terüle ...

  • HMP Hamburger Montage Personal GmbH

    Kerekparszerelö

    vor 1 Woche

    HMP Hamburger Montage Personal GmbH Buchholz in der Nordheide, Deutschland

    Kerekparszerelö · Standort: Buchholz in der Nordheide · A HAMBURGER MONTAGE PERSONAL GmbH munkaeröt keres · A Hamburger Montage Personal GmbH napi rendszeresseggel tamogatja a specialis cegeket regionalisan es Nemetorszag egesz területen. Hamburger Montage Personal GmbH most kere ...