Jobs
Leipzig

    Operator wózka widłowego wysokiego składu - Lipsk, Deutschland - OTTO Work Force

    OTTO Work Force
    Default job background
    Ganztags
    Beschreibung
    OBOWIĄZKI
    • Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych
    • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
    • Kompletowanie zamówień ze skanerem
    CO OFERUJEMY?
    • Świetną stawkę godzinową 16,00€/h + dodatki za nocki i weekendy
    • Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
    • Zakwaterowanie wysokiej jakości z darmowym Wi-Fi
    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
    • Stabilną pracę dwuzmianową (od poniedziałku do soboty)
    • Wynagrodzenie zawsze na czas
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu
    • Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
    • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
    • Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech

  • OTTO Work Force Leipzig, Deutschland

    Operator wózka wysokiego składu · Miejsce pracy: LipskTwój zakres obowiązków · Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych · Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych · Kompletowanie zamówień ze skanerem · Wymagania pracodawcy · Uprawnienia do obsługi ...

    Masz uprawnienia na wózki widłowe? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i zarabiaj w EURO Czeka praca w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi Sprawdź szczegóły ;) · CO OFERUJEMY?Świetną stawkę godzinową 16,00€/h + dodatki za nocki i weekendy · Gwarantowane kontra ...

  • OTTO Work Force Lipsk, Deutschland Ganztags

    OBOWIĄZKIObsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych · Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych · Kompletowanie zamówień ze skanerem · WYMAGANIAUprawnienia na wózki widłowe · Min. 6 mies. doświadczenia · Prawo jazdy kat. B (mile widziane) · ...