Jobs
Leipzig

    Operator wózka wysokiego składu - Leipzig, Deutschland - OTTO Work Force

    OTTO Work Force
    Default job background
    Beschreibung

    Operator wózka wysokiego składu

    Miejsce pracy: Lipsk

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych
    • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
    • Kompletowanie zamówień ze skanerem

    Wymagania pracodawcy

    • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składu
    • Min. 6 mies. doświadczenia
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    • Prywatny samochód

    Pracodawca oferuje

    • Wynagrodzenie w wysokości 16,00 €/h brutto
    • Zorganizowane zakwaterowanie z Wi-Fi
    • Gwarancję 151 godzin pracy w miesiącu
    • Wynagrodzenie ZAWSZE na czas
    • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres
    • Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Zdalną rekrutację i minimum formalności
    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
    • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
    • Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
    • Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

    OTTO Work Force jest jedną z największych międzynarodowych agencji pośrednictwa pracy w Europie. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

    Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365.

    Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, KRS , NIP , REGON , KRAZ Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

  • OTTO Work Force Leipzig, Deutschland

    Masz uprawnienia na wózki widłowe? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i zarabiaj w EURO Czeka praca w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi Sprawdź szczegóły ;) · CO OFERUJEMY?Świetną stawkę godzinową 16,00€/h + dodatki za nocki i weekendy · Gwarantowane kontra ...

  • OTTO Work Force Lipsk, Deutschland Ganztags

    OBOWIĄZKIObsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych · Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych · Kompletowanie zamówień ze skanerem · WYMAGANIAUprawnienia na wózki widłowe · Min. 6 mies. doświadczenia · Prawo jazdy kat. B (mile widziane) · ...

    OBOWIĄZKIObsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych · Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych · Kompletowanie zamówień ze skanerem · CO OFERUJEMY?Świetną stawkę godzinową 16,00€/h + dodatki za nocki i weekendy · Gwarantowane kontraktem minimum 151 g ...