Jobs
Werder

    Pracownik magazynowy - Werder, Deutschland - office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau

    office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau
    Default job background
    Beschreibung

    Über uns

    W Office People codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

    Jakie kwalifikacje należy posiadać?

    • Doświadczenie w pracy na dziale logistycznym mile widziane
    • Gotowość do pracy trzyzmianowej:
      zmiana poranna: 00:30-9:00 zmiana srodkowa: 7:45-16:15 zmiana popoludniowa: 15:45-00:15 (mozliwosc wyboru zmiany)
    • Rzetelnosc jak i zaangażowanie do pracy

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Przyjmowanie oraz kontrola towaru, jak i odpowiednie przechowywanie danego towaru
    • Sortowanie paczek
    • Zaladunek/rozladunek towarow

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Oferujemy stawkę ponadpłacową
      świadczenia urlopowe jak I świąteczne
    • Pokrycie kosztów wszelkich potrzebnych szkoleń
    • Duża możliwość bezpośredniego przejęcia przez klienta

    Dane kontaktowe

    Office people

    Agnieszka Maria Odyjas
    Recruiting

    T:
    Carl-Schurz-Straße 23
    13597 Berlin Spandau

  • office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau

    Pracownik magazynowy

    vor 4 Tagen

    office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau Ketzin, Deutschland

    Über uns · W Office People codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach. · Jakie kwalifikacje należy posiadać? · Gotowoś ...

    vor 5 Tagen

    office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau Königs Wusterhausen, Deutschland

    Über uns · W Office People codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach. · Jakie kwalifikacje należy posiadać? · Doświad ...

    vor 5 Tagen