Jobs
Königs Wusterhausen

    Pracownik magazynowy - Königs Wusterhausen, Deutschland - office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau

    office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau
    office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau Königs Wusterhausen, Deutschland

    vor 1 Woche

    Default job background
    Beschreibung

    Über uns

    W Office People codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

    Jakie kwalifikacje należy posiadać?

    • Doświadczenie w pracy na dziale logistycznym mile widziane
    • Gotowosc o pracy w godzinach nocnych (0:00-06:00)
    • Rzetelnosc jak i zaangażowanie do pracy

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Przyjmowanie oraz kontrola towaru, jak i odpowiednie przechowywanie danego towaru
    • Transport towarów przy użyciu ręcznego wózka paletowego
    • Kontrola jakościowa i ilościowa towarów

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Oferujemy stawkę ponadpłacową
      świadczenia urlopowe jak I świąteczne
    • Pokrycie kosztów wszelkich potrzebnych szkoleń
    • Duża możliwość bezpośredniego przejęcia przez klienta

    Dane kontaktowe

    Office people

    Agnieszka Maria Odyjas
    Recruiting

    T:
    Carl-Schurz-Straße 23
    13597 Berlin Spandau

  • Bergman Engineering Mittenwalde, Deutschland

    **Zadania**: · - Wydawanie niezbędnych materiałów na produkcję oraz odbiór materiałów z linii montażowych · - Obsługa urządzeń transportu wewnętrznego wózek widłowy / ciągniki do zestawów transportowych / wózki paletowe / pikap) · - Załadunek i rozładunek towarów m.in. produkty ...

  • office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau

    Pracownik magazynowy

    vor 1 Woche

    Über uns · W Office People codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów.Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach. · Jakie kwalifikacje należy posiadać? · Doświad ...

    vor 1 Woche

    office people Personalmanagement GmbH Berlin Spandau Werder, Deutschland