Recruiter / HR Specialist Recruiting Polen 1 - Duesseldorf, Deutschland - beeline Group

beeline Group
Geprüftes Unternehmen
Duesseldorf, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Poszukujesz nowych wyzwań? Nowej, odpowiedzialnej pracy z możliwościami rozwoju?
Chciałbyś/ Chciałabyś pracować w firmie, dla której ważne są duch zespołowy oraz odpowiedzialność?
W takim razie to stanowisko jest w sam raz dla Ciebie
**Recruiter / HR Specialist Recruiting Polen 1**

Poszukujemy osób, które zasilą nasz międzynarodowy zespół rekrutacyjny

**Wymiar czasu pracy: 0,5 etatu**

**Twoje zadania**:

- Będziesz odpowiedzialny za rekrutację nowych talentów do firmy beeline.
- Opracowywanie i wdrażanie odpowiednich strategii rekrutacyjnych.
- Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z potencjalnymi kandydatami, towarzyszenie im w całym procesie rekrutacyjnym oraz przygotowywanie rekomendacji kandydatów po rozmowach dla różnych działów naszej firmy na rynku niemieckim i polskim.
- Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, wewnętrznymi klientami oraz biurami pośrednictwa pracy.
- Ponadto zarządzanie i organizacja dalszych rozmów kwalifikacyjnych oraz koordynowanie procesu rekrutacyjnego aż do przygotowania umowy.
- Praca nad projektami z zakresu HR, koncentrujących się na rekrutacji i marketingu personalnym.

**Twój profil**:

- Wykształcenie wyższe.
- Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze HR (najchętniej w rekrutacji).
- Doświadczenie w zakresie nowoczesnych procedur selekcji kandydatów i technik prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, a także powszechnie stosowanych systemów zarządzania aplikacjami.
- Rzetelne podejście do pracy i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole.
- Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (C1). Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

**Oferujemy**:

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
- Elastyczne godziny pracy;
- Atrakcyjny pakiet benefitów prywatna opieka medyczna, karnet sportowy itp.).

**OUR SPIRIT MAKES THE DIFFERENCE**

beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm oferujących biżuterię. Naszą wizją są modne dodatki w atrakcyjnych cenach. Od 1990 roku realizujemy ją z sukcesem poprzez nasze trzy marki SIX, I AM, TOSH. Założony w Kolonii, beeline jest obecny w 44 krajach na całym świecie. Nie czekaj. Wyślij nam swoją aplikację, chętnie z uwzględnieniem Twoich oczekiwań finansowych oraz możliwej daty rozpoczęcia pracy.

**MARKI**:
**KONTAKT**:
Talitha Stalp

Mehr Jobs von beeline Group