Targoncás (Staplerfahrer) 16,27 Eur/òra-tól - Frankfurt Am Main, Deutschland - Select GmbH

Select GmbH
Select GmbH
Geprüftes Unternehmen
Frankfurt Am Main, Deutschland

vor 3 Tagen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Vonzó kereset, biztos és pontos fizetés:
Targoncavezetőként izgalmas feladatok várnak rád egy nagyszerü cégnél a közeledben, átvételi lehetöséggel.

**Deine Perspektiven**:
Amit Kínálunk:

- Garantált, biztos munka
- Időben történő fizetés
- Otthonhoz közeli munkahelyek, amelyeket a Select ellenőriz
- Tarifán felüli fizetés különféle pótlékokkal
- Széles körű szociális juttatások, például egészség
- és balesetbiztosítás
- Ünnepi és karácsonyi pénz
- Bejárási támogatás Számos juttatás és munkavállalói kedvezmény

**Deine Tätigkeiten**:
Feladatok:

- Àruk targoncával történő megrendelés szerinti komissiózása
- Rakomány rögzítése
- Szállítások dokumentálása Àru konténerekbe és teherautókba rakodása (szükség szerint)
**Dein Profil

Elvárás:

- Érvényes targoncás jogosítvány és szakmai tapasztalat
- Minimum alap szintü német nyelvtudás
- A 2-3 műszak vállalása Jogosítvány és saját autó elöny, de nem feltétel
- **:Dein neuer Arbeitsplatz

Ügyfélcégünk egy fémipari vállalat, amelynek székhelye Güglingen-Eibensbachban található. Egy izgalmas targoncavezetői munka vár itt rád, ahol Te is a csapat tagja lehetsz a raktár részlegen.
**- Jelentkezz most egy olyan munkáltatóhoz, aki betartja amit ígér _
- Deine Benefits _
- #jetztdurchstarten_

Mehr Jobs von Select GmbH