Regionalny Kierownik Marketingu - Berlin, Deutschland - Hotel Co 51

Hotel Co 51
Hotel Co 51
Geprüftes Unternehmen
Berlin, Deutschland

vor 1 Monat

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Regional Marketing Manager - Germany and Poland**

**Marketing Manager Hotel Co 51
Marketing Manager - odpowiedzialny za Moxy Hotels, Residence Inn by Marriott i Courtyard by Marriott oraz nadchodzącą markę lifestylową dla przedłużonych pobytów

Marketing Manager określi pozycjonowanie, zidentyfikuje grupę docelową oraz opracuje kampanie marketingowe i zrealizuje plany z określonymi celami w różnych kanałach i segmentach dla 14 hoteli Moxy, Residence Inn by Marriott i Courtyard by Marriott oraz nadchodzących hoteli marki lifestylowych o przedłużonym pobycie w Polsce i Niemcy.
Komunikacja i koordynacja z zespołami Marriott i PR oraz innymi powiązanymi jednostkami biznesowymi, a także regionalnymi zespołami sprzedaży w celu zapewnienia zgodności strategii marketingowych i sprzedażowych.

Kandydat będzie również odpowiedzialny za identyfikowanie możliwości partnerstwa i współpracę z różnymi agencjami wewnętrznymi i zewnętrznymi, takimi jak Marriott Commercial Team i Marriott Digital Field Marketing, aby zwiększyć popyt na portfolio.

Wybrany kandydat będzie w stanie wykazać się kluczowymi mocnymi stronami w następujących obszarach: komunikacja marketingowa, SEO, marketing cyfrowy, zarządzanie treścią, sieci społecznościowe, marketing żywności i napojów.

Stanowisko to może znajdować się w różnych miastach w Niemczech iw Polsce, gdzie Hotel Co 51 prowadzi hotele (Berlin, Drezno, Essen, Frankfurt, Dortmund, Monachium, Stuttgart, Ludwigshafen, Gdynia, Wrocław).

**Kluczowe zadania**
- Prowadzenie realizacji programów marketingowych od początku do końca, wykorzystując wewnętrzne wsparcie i napędzając współpracę.
- Tworzenie, utrzymywanie i prowadzenie raportów analitycznych na wielu platformach i wyciąganie kluczowych wniosków dla przyszłego rozwoju kampanii i strategii go-to-market, wraz z formalnymi propozycjami i zaleceniami dotyczącymi taktyki.
- Inicjatywy marketingowe dla kluczowych rynków zasilających hotele w celu zwiększenia świadomości i preferencji konsumentów, zwiększenia udziału w rynku i budowania szerszego portfolio i świadomości marki.
- Prowadzenie i/lub współpraca z działem operacyjnym hoteli w zakresie konceptualizacji/realizacji programowania i aktywacji na poziomie hoteli, w oparciu o wytyczne marki.
- Pełnienie roli strażnika/łącznika marki hotelu (hoteli), sprawdzając czy wszystkie działania marketingowe odzwierciedlają głos marki. Prowadzenie strategicznej realizacji promocji i kampanii kontynentalnych i markowych.
- Regularne przeglądanie i dbanie o zawartość stron internetowych, zapewniające, że aktualne i odpowiednie oferty są dostępne na wszystkich platformach Marriott i stronach stron trzecich.
- Analiza inwestycji budżetowych w stosunku do ROI dla korporacyjnych działań SEO.
- Rozwijanie i wdrażanie strategii społecznościowej, poprzez zarządzanie budżetem i strategią płatnych mediów społecznościowych.
- Wspieranie i współpraca z różnymi działami, aby zapewnić optymalne dostarczanie treści (PR, F&B, Marketing, Sprzedaż).
- Tworzenie i wdrażanie treści promocyjnych dla ofert specjalnych i pakietów, w koordynacji z zespołami hotelu.
- Zarządzanie relacjami z Marriott Digital Field Marketing.
- Dodatkowe obowiązki i zadania można dodać w dowolnym momencie, zgodnie z potrzebami biznesu i hotelu.

**Preferowane kwalifikacje**
- Tytuł licencjata w dziedzinie marketingu 4 lata równoważnego doświadczenia zawodowego, tytuł magistra jako plus.
- Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej w języku niemieckim i polskim oraz angielskim.
- Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu planów i kampanii marketingowych.
- Silne umiejętności zarządzania projektami, wielozadaniowości i podejmowania decyzji. Wcześniejsze doświadczenie w otwieraniu hoteli będzie dodatkowym atutem.
- Analiza marketingowa oparta na wskaźnikach z nastawieniem na kreatywność.
- Biegłość w marketingu internetowym i strategii mediów społecznościowych.
- Ugruntowane kontakty z prasą i mediami.
- Chęć i zdolność do podróżowania.

**About Hotel Co 51**

Hotel Co 51 to rozwijająca się firma zarządzająca hotelami z siedzibą w Amsterdamie, będąca częścią Vastint Group, która jest właścicielem zarządzanych przez nas hoteli. Obecnie prowadzimy 40 hoteli na podstawie umowy franczyzowej z Marriott International Inc., głównie Moxy Hotels, Courtyard by Marriott, AC Hotels i Residence Inn by Marriott. Kolejne mają pojawić się w następnych latach.

**About Marriott International
Marriott International, Inc. oferuje najpotężniejsze portfolio w branży, 30 marek i 7000+ nieruchomości w 131 krajach i terytoriach daje ludziom więcej sposobów na łączenie się, doświadczanie i rozszerzanie ich świata. Założona przez J. Willarda i Alice Marriott i kierowana przez rodzinę od 1927 roku, ich zasady pozostają osadzone w kulturze firmy i we

Mehr Jobs von Hotel Co 51