Pomocnik Magazynowy/komisjoner - Wiefelstede, Deutschland - Primus Personaldienstleistungen GmbH

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Pomocnik Magazynowy/Komisjoner (m/w/d)**
Standort: Wiefelstede

Dla naszego Klienta - EDEKA Zentrallager Nordwest w Wiefelstede poszukujemy osób na stanowisko

do pracy na magazynie na różnych działach. Możliwość pracy na rożnych zmianach, w zależności od stanowiska i działu. Oferujemy również możliwość pracy "Minijob" 450€-Basis.

**Opis stanowiska**:

- realizacja i kompletowanie zamówień na ternie magazynu spożywczego (system słuchawkowy)
- obsługa prostego skanera ręcznego
- paletowanie towaru
- ogóle prace pomocnicze na magazynie oraz kontrola jakości

**Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to**:

- znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy (znajomość liczebników oraz podstawowych zwrotów związanych z pracą na magazynie)
- gotowości do podjęcia pracy fizycznej w systemie zmianowym
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

**Oferujemy**:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w Edeka Zentrallager Nordwest po 9 miesiącach
- dobra stawka godzinowa jest oczywista
- premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
- możliwość zaliczek
- pracodawca zapewnia odpowiednią odzież przeznaczoną do pracy na magazynie
- dobra atmosfera w pracy

Czekamy na Twoją wiadomość

Hinweis: Auf unserer Homepage befinden sich viele weitere interessante und attraktive Stellen im gewerblichen als auch im kaufmännischen Bereich. Ob als Facharbeiter oder Helfer, in den Bereichen Produktion, Metallbau und Logistik wie z.B. als Schlosser, Schweißer, Mechaniker, Maschinen und Anlagenführer, Maschinenführer, Maschinenbediener, Lagermitarbeiter, Lagerhelfer, Produktionsmitarbeiter, Produktionshelfer, Staplerfahrer, Monteur/Montierer, Disponent oder auch als Quereinsteiger => Hier ist für jeden etwas dabei.

**Kontaktdaten für Stellenanzeige**
Sina Orlowske
Personalberaterin

Hundsmühler Str. 194
26131 Oldenburg
Tel: 0441 /
Fax: 0441 /

Mehr Jobs von Primus Personaldienstleistungen GmbH