Kierowca (M/w/d) Autobusu Podmiejskiego - Berlin, Deutschland - Nextmove Consulting GmbH

Nextmove Consulting GmbH
Geprüftes Unternehmen
Berlin, Deutschland

vor 3 Wochen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**OFERUJEMY**:

- Pracę na pełny etat
- Umowę o pracę na czas określony 1 rok z możliwością przedłużenia
- Wynagrodzenie: od 16,00 Euro brutto/h plus dodatki. Średni miesięczny czas pracy/etat to ok.180 godzin
- Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- Urlop do 35 dni w roku
- Miesieczny dodatek inflacyjny 60,00 EUR
- Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

**OBOWIĄZKI**:

- Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich
- Sprzedaż biletów
- Przygotowanie i kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

**WYMAGANIA**:

- **Podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)**:

- Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E, kod 95, karta kierowcy
- Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu (warunek konieczny)

**SPOSÓB APLIKOWANIA**:
**e.borychowska(Ä)nextmove-**

**Tel.: lub Whatsapp**

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Art der Stelle: Vollzeit

Arbeitszeiten:

- 8-Stunden-Schicht

Leistungen:

- Sprachkenntnisse werden vermittelt

Sonderzahlungen:

- Überstundenzuschläge
- Weihnachtsgeld

Arbeitsort: Mobil

Mehr Jobs von Nextmove Consulting GmbH