Technik Elektronik Elektryk - Dresden, Deutschland - WISAG Elektrotechnik Mitteldeutschland GmbH & Co. KG

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**WISAG Elektrotechnik **specjalizuje się w zasilaniu energią elektryczną w przemyśle. Od rozdzielnic niskiego i średniego napięcia, transformatorów, systemów UPS, techniki zabezpieczeniowej, prądu niskiego i wysokiego napięcia po nową budowę systemów elektrotechnicznych i konserwację - we wszystkich aspektach projektowania, planowania i instalacji.

**WISAG Elektrotechnik**oferuje pracę elektrykom i technikom z całego świata w dziedzinie elektrotechniki. wyłącznie zatrudnienie bezpośrednie - umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą.

**Twoje zadania u nas**
- Montaż, uruchomienie i serwisowanie systemów średniego i niskiego napięcia oraz transformatorów bezpośrednio u klienta
- Montaż kablowych systemów nośnych
- Wykonywanie związanych z tym prac przyłączeniowych kabli SN/NV
- Konserwacja i naprawa systemów zasilania energią elektryczną
- Przebudowa i rozbudowa rozdzielni

**Czym nas zachwycisz**:

- Wymagane - Ukończone szkolenie jako technik elektronik w zakresie inżynierii przemysłowej lub w zakresie techniki energetycznej i budowlanej, technik elektronik systemów energetycznych, elektryk przemysłowy lub podobne.
- Mile widziane Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym
- lub angielski na poziomie komunikatywnym
- Mile widziane -doświadczenie zawodowe w zakresie energetyki.
- Znajomość projektów z zakresu energetyki
- Prawo jazdy

**Możesz spodziewać się następujących korzyści**

Oferujemy szczegółowe wdrożenie nowych pracowników

Bezpośrednie zatrudnienie w firmie z branży elektrotechnicznej
- Stała umowa o pracę zgodnie z naszym atrakcyjnym układem zbiorowym: 30 dni urlopu trzynasta pensja
- Atrakcyjne wynagrodzenie na start w wysokości 2600 euro z możliwością podwyżki + dieta
- Możliwość awansu na kierownika budowy lub kierownika projektu
- Inne klasyczne korzyści, jak np. laptop firmowy, telefon komórkowy, wysokiej jakości odzież robocza, najnowocześniejsze narzędzia itp. są dla nas sprawą oczywistą.
- Elastyczne godziny pracy zapewniają bardzo dobrą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym
- Płaska hierarchia i bardzo otwarta kultura organizacyjna
- Długoterminowe perspektywy rozwoju, indywidualnie dopasowane na podstawie naszych ofert szkoleniowych poprzez akademię internetową lub programy rozwojowe
- Dobrze wyposażony samochód służbowy

**Zaciekawiła Cię nasza oferta?**

W takim razie wesprzyj nasz ZESPÓŁ Szukamy miłych kolegów, którzy lubią się śmiać i są zaangażowani w swoją pracę.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: Od 2 600,00€ miesięcznie (brutto)

Mehr Jobs von WISAG Elektrotechnik Mitteldeutschland GmbH & Co. KG