Kierowca Autobusu - Berlin, Deutschland - activjob

activjob
activjob
Geprüftes Unternehmen
Berlin, Deutschland

vor 2 Tagen

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
Jako dostawca uslug personalnych w panstwowym transporcie publicznym jakim jest Deutsche Bahn ktora jest jedna z najwiekszych firm transportowych w Niemczech dla ktorej od wielu lat jestesmy notowanym i cenionym partnerem. Dla naszego klienta oferujemy dobrze wyselekcjonowanych pracownikow o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych w roznych regionach Niemiec. Z nasza firma nie starasz sie o prace w Deutsche Bahn, dzieki naszemu doswiadczeniu oferujemy Ci prace u naszego renomowanego klienta jakim jest Deutsche Bahn

**Ihr Profil**:

- wazne prawo jazdy kategorii D/DE z kodem 95 ktore jest obowiazujacym w swietle przepisow wpisem do prawa jazdy potwierdzajacym posiadane kwalifikacje kierowcy zawodowego, niezbedne do wykonywania przewozow drogowych. Wpis taki potwierdza spelnienie wszystkich wymagan, ktore ma spełniac kierowca pracujacy w transporcie drogowym
- licencja na przewoz osob
- doswiadczenie zawodowe i doswiadczenie w prowadzeniu pojazdu autobusowego
- doswiadczenie w regularnej obsłudze pojazdu
- doswiadczenie w prowadzeniu autobusow przegubowych
- dobra znajomosc jezyka niemieckiego
- wysoki poziom zaangazowania w miejscu pracy
- gotowosc do pracy zmianowej
- przyjazny sposob bycia, oraz uprzejme zachowanie w stosunku do klientow DB
- punktualnosc

**Ihre Aufgaben**:

- realizacja kursow autobusowych w kursach rozkladowych
- przeprowadzanie kontroli wjazdowych
- sprzedaz biletow
- obsluga mobilnej kasy biletowej
- doradztwo w obsludze klienta

**Ihre Perspektive**:
Otrzymasz u nas umowe o prace na czas nieokreslony Zapewniamy regulowane godziny pracy, zgodnie z norma czasu pracy opartym w kodeksie pracy Wynagrodzenie oparte na taryfie BAP + dodatki Stawka godzinowa wynosi ok. 16€/h

Dla pracownikow gotowych do wyjazdow w delegacje krajowe oferujemy stawke godzinowa 13,50€ z dodatkowa kwota wolna od podatku w wysokosci 40 € za każdy przepracowany dzien Z tej kwoty pracownicy samodzielnie finansuja podroz, oraz zakwaterowanie.

Na starcie pomozemy oczywiscie w znalezieniu zakwaterowania. W przypadku pytan jestesmy do Panstwa dyspozycji
- Unsere Stellenausschreibungen gelten unabhängig von der verwendeten Stellenbezeichnung für Bewerber aller Geschlechter gleichermaßen. Auch Schwerbehinderte oder ihnen gleichgestellte Menschen sind zur Bewerbung aufgefordert._
- Zum Umgang mit Ihren Bewerberdaten weisen wir auf unsere Datenschutzerklärung hin. Diese können Sie _
- hier_
- einsehen._

Mehr Jobs von activjob