Zlecenie Dla Opiekunki Z Prawem Jazdy do Seniora - Halle (Saale), Deutschland - Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**1200 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Halle, Sachsen-Anhalt)**Wyjazd**: **Długość kontraktu**:8 tygodni**j. niemiecki**:niewymagany**Osoba potrzebująca opieki**: MężczyznaOpublikowano | Nr Oferty 8379

**Premie i bonusy**
- Polecenie opiekunki- Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej- Zyskaj **150 euro**
- Święta Wielkanocne
- **:**1**

**Podopieczny**
- Osoba podopieczna**:Mężczyzna**
- Wiek**:87 lat**
- Waga**:78 kg**
- Wzrost**:178 cm**

Senior jest objęty III poziomem opieki, choruje na cukrzycę. Pacjent porusza się samodzielnie, do dyspozycji ma rollator, kule i wózek. Pan wymaga drobnego wsparcia w pielęgnacji ciała. Z racji wieku senior gorzej słyszy i widzi (ma aparat słuchowy i okulary), jego orientacja bywa lekko zaburzona. Podopieczny przesypia noce.
- Osoba mobilna- Rollator- Wózek inwalidzki- Mieszkam sam**Schorzenia**

cukrzyca

**Pomoce medyczne**

rollator

kule

wózek inwalidzi

aparat słuchowy

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami- Z prawem jazdy**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Wizyta u lekarza- Opieka nad zwierzętami- Organizacja zakupów- Jazda samochodem- Organizacja czasu wolnego- Asekuracja- Pielęgnacja ciała**Dodatkowe informacje**

Senior mieszka sam w domu wolnostojącym. Dla opiekunki zapewniony jest oddzielny pokój z dostępem do internetu i TV. Podopieczny ma dwa koty - praca dla osób lubiących zwierzęta.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Internet- TV**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora

Mehr Jobs von Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze