Kierowca Wózka Widłowego - Leipzig, Deutschland - Vegaconsult GmbH

Vegaconsult GmbH
Geprüftes Unternehmen
Leipzig, Deutschland

vor 4 Stunden

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Beschreibung**:
Poszukujemy operatora wózka widłowego (m/k/d) w 04158 Lipsku do pracy dla naszych klientów z branży logistycznej.

Nie masz jeszcze wymaganych uprawnień, ale jesteś gotowy do szkolenia?

Nie ma problemu Oferujemy Państwu możliwość odbycia szkolenia w naszej firmie.

**OPIS STANOWISKA**:

- załadunek oraz rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy
- przyjmowanie dostaw
- przygotowanie towaru do wysyłki
- rozmieszczanie i układanie towaru
- inne prace logistyczne na magazynie

**POSZUKIWANE KOMPETENCJE**:

- uprawnienia na wózek widłowy (jeżeli są)
- dla osób bez uprawnień organizujemy szkolenia, badanie
- mile widzialnie doświadczenie w pracy jako operator wózka
- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
- punktualność, samodzielność, dokładność
- znajomość procesów magazynowych

**Das bieten wir Ihnen**:
**OFERUJEMY**:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie (zgodnie z taryfą BAP)
- zakwaterowanie blisko pracy
- transport od miejsca zamieszkanie do zakłady pracy
- płatne dni świąteczne wolne od pracy
- zapewnienie odzieży roboczej

"JAKOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ, INDYWIDUALNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ"

ma lepszego sposobu na podsumowanie usług naszej firmy dla Ciebie.

Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy rozwiązania personalne na miejscu dostosowane do Twoich potrzeb.

Przedmiotem działalności jest obsługa personalna wszelkiego rodzaju, ale także zadania z zakresu zarządzania czasem oraz doradztwo dla małych i średnich firm. Jako pracodawca jesteśmy zawsze świadomi naszej szczególnej odpowiedzialności wobec naszych pracowników. Jako członek Stowarzyszenia Dostawców Usług Personalnych BAP/DGB, Vegaconsult GmbH jest związana układami zbiorowymi pracy. Vegaconsult GmbH koncentruje się obecnie na obszarze transportu i logistyki, ale dzięki rzetelnemu zaangażowaniu naszych pracowników odnosimy sukcesy również w większych firmach produkcyjnych.

Obszary zastosowania są obecnie skoncentrowane głównie na obszarze Saksonii/Saksonia-Anhalt i Turyngii.

Czy rozpoznajesz siebie? W takim razie szukamy właśnie Ciebie

Prosimy o przesłanie wyczerpujących dokumentów aplikacyjnych (CV, aktualne referencje, informacje o oczekiwaniach płacowych i najwcześniejszym terminie rozpoczęcia pracy), najlepiej za pomocą naszego formularza aplikacyjnego online.

Chętnie odpowiemy na Twoje pierwsze prośby o informacje i pytania przez telefon. Czekamy na kontakt z Państwem wkrótce

Twoja droga do nas:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tego stanowiska. Jeśli chcesz aplikować bezpośrednio, możesz przesłać nam swoje CV pocztą elektroniczną lub przesłać nam swoje dane za pośrednictwem oferowanej aplikacji online. Aplikując online, możesz "załadować" swoje CV po podaniu swoich danych kontaktowych. Zajmuje to tylko około 3 minut. To najszybszy sposób, w jaki możemy odpowiedzieć na tę formę aplikacji.

Czekamy na Ciebie.

Mehr Jobs von Vegaconsult GmbH