Sofer Stivuitor - Ingolstadt, Deutschland - Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH - Ingolstadt

Lena Wagner

Geschrieben von:

Lena Wagner

beBee Recruiter

Beschreibung
**Sofer Stivuitor (M/F/d)**
**Zweck und Ziel der Stelle**

**Cautati o schimbare în carieră, cautati un loc de muncă variat și nu doriti să renunțati la siguritatea unui loc de muncă permanent cu normă întreagă? Atunci vă putem oferi aici postul pe care îl căutați: ca Sofer Stivuitor (M/F/d)**

Standort: Ingolstadt, Donau
Anstellungsart(en): Schicht, Vollzeit
Arbeitszeit: Stunden pro Woche

**Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung**

**Sunteți responsabil pentru încărcarea și descărcarea camioanelor și verificarea livrărilor primite**

**Preluati comanda materialelor si transportul marfurilor in cadrul depozitului**

**În calitate de șofer de stivuitor cu experiență, vă asigurați că toate Marfurile sunt depozitate corect**

**Fachliche Anforderungen**

**Ați absolvit cu succes o instruire sau formare avansată în operarea camioanelor industriale sau aveți autorizația de funcționare corespunzătoare**

**Ați putut dobândi prima experiență practică în manipularea camioanelor industriale, în special cu stivuitoare**

**Aveți deja experiență inițială în domeniul depozitării/logisticii**

**Lucrul într-un sistem în două schimburi nu este o problemă pentru Dvoastra**

**Arbeitgeberleistungen / Unternehmensangebot**

Contract de munca pe nedeterminate, inclusiv Bani de Concediu si de Craciun

Salar lunar conform contractului colectiv BAP/DGB

Sporuri pentru Ore suplimentare, lucru de noapte, Weekend si Sarbatori
Plăți în avans pe termen scurt prin transfer bancar

Până la 30 de zile de concediu pe an

Furnizarea de îmbrăcăminte de protecție de înaltă calitate

Posibilitate de preluare de catre clientul nostru

Sprijin permanent și individual de către o persoană de contact personală din Birou

**Entwicklungspotential / Perspektiven**

**Oferim o varietate de activități și perspective profesionale diverse**

**Promovam infiintarea unei scheme de pensii de companie**

**Imagetext / Arbeitgebervorstellung**

ACCURAT este partenerul tău pentru locuri de muncă în companii din industrie, producție, comerț, transport și logistică. Fiind unul dintre cei mai importanți furnizori de servicii de personal din Germania, suntem activi în 42 de locații din toată Europa de peste 25 de ani.

**Bedeutung für das Unternehmen**

**În calitate de angajat la ACCURAT, veti face parte dintr-o echipă puternică unde Omul conteaza. Nu facem nicio distincție între angajații interni și lucrătorii temporari. Cu toții suntem colegi și ambasadori ai companiei noastre. Ne asumăm această responsabilitate împreună - poate și dumneavoastră în viitor.**

**Kontaktdaten für Stellenanzeige**

**ACCURAT Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH**
Niederlassung Ingolstadt
Münchener Straße 97, 85051 Ingolstadt

Tel.:
Fax:

Abteilung(en): Gewerblicher Bereich
Tarifvertrag: BAP
Entgeltgruppe: ab EG 2b

Mehr Jobs von Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen mbH - Ingolstadt